Eladó ingatlan Nyíregyháza 50 millióig (878 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Nyíregyháza 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 878 db
Nyíregyházán további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Nyíregyházán
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (74114144)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálok a Szarvas utcában egy 53 m²-es, 1+2 szobás, téglaépítésű lakást, amely azonnal költözhető állapotban van. Főb...
46 500 000 HUF
877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (54334818)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
️ Panoráma és nyugalom a Sóstói útnál – Költözzön a város felé! Szeretne egy olyan otthont, ahol a reggeli kávé mellé pazar ki...
39 990 000 HUF
952 142 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (44172594)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza egyik kedvelt részén, a Ferenc körúton kínálunk megvételre egy 61 m²-es, 2+1 szobás, jó állapotú lakást, közvetlen ...
47 900 000 HUF
785 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (75831314)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Örökösföld kedvelt, csendes részén, egy négyemeletes, panel falazatú társasház 2. emeletén kínálok eladásra egy 53 m²-es, telje...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35553637)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza közkedvelt részén, a Stadion utcában kínálunk megvételre egy 54 nm-es 2 szobás külsőleg szigetelt, téglaépítésű tár...
46 900 000 HUF
868 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (37687745)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Család utcában eladó egy 4 emeletes, panel falazatú társasház 4. emeletén található, 53 nm-es, 2 szobás, jó állapot...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (71246943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosának közelében eladó egy 63 m²-es (nettó 56 m²), tégla építésű, 2. emeleti lakás egy 2007-ben téglából épül...
46 900 000 HUF
837 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (49626879)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Állomáshoz közel az Árpád utcán 4 emeletes társasház 4. emeletén eladásra kínálunk egy 79 nm-es, 2+2 külön nyíló sz...
43 500 000 HUF
550 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (54356249)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyházán, a Korányi Frigyes utcában eladásra kínálok egy 69 m2-es, 2 szoba 2 félszobás elrendezésű társasházi lakást. Az in...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47558727)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyháza Jósavárosban, a Korányi f. Utcán négyemeletes társasház 2. emeletén eladó egy 69 nm-es, 2+2 szobás, erkélyes, műany...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43563547)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyházán, az Állomás közelében, az Arany János utcában eladásra kínálunk egy 66 nm-es, földszinti lakást egy kívülről szige...
46 900 000 HUF
710 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38537735)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza, Belvároshoz, állomásokhoz közel az Arany j. Utcában eladásra kínálok egy 66m2-es, 2+1 szobás, jó állapotú, magasfö...
46 900 000 HUF
710 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (94154531)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyháza, Korányi f. Utcán, 69 nm-es, 2+2 szobás, erkélyes lakás, szigetelt, négyszintes társasház 2. emeletén eladó! Főbb ...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (97694348)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, Szarvas Utcán, Azonnal Birtokba Vehető, 53 nm-es, 1+2 Szobás, Francia Erkélyes Lakás Eladó. Szigetelt tégla épí...
46 500 000 HUF
877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (55651988)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Malomkertben, Kórház közelében, Ady endre utcán, 46 nm-es, 2 Szobás Lakás Eladó! Szigetelt, csúsztatott zsalus ...
42 500 000 HUF
923 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (27932366)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcában teljes körűen felújított, teljes berendezéssel azonnal költözhető lakás eladó! Nyíregyházán, a Told...
40 900 000 HUF
801 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (23339616)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyházán a Korányi utca kedvelt részén 4 szobás lakás eladó! Főbb jellemzők: - Szigetelt panel, 4 emeletes társasházban 2...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (83887333)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Nyíregyházán Örökösföld, Fazekas János tér! Nyíregyházán, az Örökösföld egyik legkedveltebb részén, a Fazekas Ján...
48 900 000 HUF
801 639 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47677922)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó, új építésű lakás Nyíregyháza belvárosában – Eötvös utca Foglalja le most új otthonát Nyíregyháza egyik frekventált, még...
43 335 000 HUF
1 354 218 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (19594536)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1495 m2
Szobaszám: n/a
Nyíregyházán a Westsik v. Úton kínálok megvételre egy telket a következő paraméterekkel: - 1495 m2 telek terület - "kivett udv...
16 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Nyíregyházán?
← Előző oldal1 / 44 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlanok Nyíregyházán 50 millióig? Nyíregyháza térségében is felbukkannak az eladó házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye székhelyeként Nyíregyháza fontos szerepet tölt be a térség ingatlanpiacán. Az elérhető ingatlanok típusa és elhelyezkedése sokféle igényt kielégít. Ha nem akarsz felesleges találatok között keresgélni, válassz kategóriát, vagy nézd meg itt az elérhető eladó Nyíregyházai házakat, itt az eladó lakásokat Nyíregyházán, ezen az oldalon az eladó Nyíregyházai telkeket.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha mégis inkább albérletet keresel Nyíregyházán, akkor az albérlet Nyíregyháza oldalon nézelődj. Tulajdonosi eladások teljes kínálata: tulajdonostól eladó ingatlan Nyíregyháza.