Eladó ingatlan Pécs 60 millióig (926 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Pécs 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 926 db
Eladó Pécsi egyéb telek hirdetés (97795653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 887 m2
Szobaszám: n/a
Pécs ürögi részen, 883 m2-es építési telek eladó! Telek adottságai: Sík terület, napsütéses, mecseki környezet, Közművek és...
7 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (73145153)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 937 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy 1970-ben épült, 3 szintes 108nm + 10nm tároló + 16nm kocsibeálló + 31nm erkélyes tégla építésű családi há...
44 900 000 HUF
415 740 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (95266451)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs történelmi Belvárosában eladó egy 59 nm lakótérrel rendelkező, nappali+ 2 szoba elosztású, felújított állapotú, klímás, gá...
57 900 000 HUF
981 355 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (99265746)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 842 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Teljesen sík telken, 1980-as években, téglából épült kis ház, lakóház minősítéssel (támogatott kölcsönök, támogatások felvehető...
44 000 000 HUF
733 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (38379443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kertváros csendes részén a Siklósi úton egy 59 m2-es III emeleti 2, 5 szobás, részben felújított panellakás. Az ingatlan...
42 990 000 HUF
728 644 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (32457523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kertváros csendes részén a Siklósi úton egy 59 m2-es III emeleti 2, 5 szobás, részben felújított panellakás. Az ingatlanb...
42 990 000 HUF
728 644 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi üzlethelyiség üzletházban hirdetés (48322923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 216 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó felújított üzlethelyiség/raktárhelyiség Pécs történelmi Belvárosában! Pécs szívében, frekventált, mégis jól megközelíthe...
30 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi iroda irodaházban hirdetés (39315877)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó működő vendéglátóegység Pécs-Kertváros frekventált részén! 68 M² | Bejáratott hely | Kiváló elhelyezkedés Pécs-Kertváro...
49 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (49342447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
49 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (63896496)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2