Eladó ingatlan Pécs Ürög (29 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 29 db
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (59249634)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egyedi kertkapcsolatos lehetőség! Pécs magyarürögi részén eladó egy magasföldszinti, 114 nm alapterületű, amerikai konyha-nappa...
99 900 000 HUF
876 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (67759733)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi kertkapcsolatos lehetőség! Pécs magyarürögi részén eladó egy tetőtéri, hasznos 77 nm alapterületű, jelenleg amerikai kon...
79 900 000 HUF
1 037 662 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (67387476)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi kertkapcsolatos lehetőség! Pécs magyarürögi részén eladó egy földszinti, 52 nm alapterületű, amerikai konyha-nappali+ 2 ...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (38567644)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
99 900 000 HUF
876 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (82387223)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi ikerház hirdetés (79724323)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 5
Pécsett, a Magyarürögi út elején, csendes mellékutcában, napfényes, tágas, 167 nm-es, 3 szintes ikerház eladó. A ház jelenleg...
64 900 000 HUF
388 622 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (47353474)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (96443239)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 272 m2
Telekterület: 1750 m2
Szobaszám: 8
Eladásra kínálok Magyarürögben egy két lakásos családi házat. , Osztható sík telken a Sirály utcában. Mind a két lakrész, belső...
179 900 000 HUF
661 397 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi ikerház hirdetés (23796757)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Magyarürögi részen egy belső kétszintes, pár éve épült világos 3 háló+nappalis házat. Az ingatlan rezsije rendkívül kedvező, valamint 2 gépkocsival lehet parkolni. Gyorsan költözhető. Ir. Ár:129, 9mft 119900000 Ft Referencia szám: hz094362
119 900 000 HUF
1 131 132 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi ikerház hirdetés (33331551)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Magyarürögi részen egy belső kétszintes, pár éve épült világos 3 háló+nappalis házat. Az ingatlan rezsije rend...
119 900 000 HUF
1 131 132 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi ikerház hirdetés (37887347)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Eladó modern, világos otthon Pécs közkedvelt Ürög városrészében! Pécs egyik legkeresettebb, csendes és zöldövezeti részén, Ür...
119 900 000 HUF
1 131 132 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi ikerház hirdetés (43247836)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
119 900 000 HUF
1 131 132 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi sorház hirdetés (53963759)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 1055 m2
Telekterület: 1376 m2
Szobaszám: 12+ 2 fél
Kiemelkedő fejlesztési lehetőség pécs, ürögi VÁROSRÉSZBEN! Pécsett az Ürögi városrészben kínálunk megvételre egy 1. 055 m2-es...
215 000 000 HUF
203 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (92514832)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 272 m2
Telekterület: 1750 m2
Szobaszám: 8
Eladó kétlakásos családi ház Pécs-Magyarürög kedvelt részén! Magyarürögben, a csendes és nyugodt Sirály utcában kínálunk megv...
179 900 000 HUF
661 397 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (87527637)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 272 m2
Telekterület: 1750 m2
Szobaszám: 8
179 900 000 HUF
661 397 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (97564328)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécsett a Magyarürögi út mellett, a Lajkó Közben, kétszintes, 87 nm-es, különálló családi ház eladó. Az alsó szinten préselő,...
33 900 000 HUF
389 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi sorház hirdetés (44733336)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 1055 m2
Telekterület: 1376 m2
Szobaszám: 12+ 2 fél
215 000 000 HUF
203 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi sorház hirdetés (79156433)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 1055 m2
Telekterület: 1376 m2
Szobaszám: 12+ 2 fél
215 000 000 HUF
203 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (93166228)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1155 m2
Szobaszám: 5
Pécs, ürögi rész elején eladó egy három szintes 2 generáció együttélésére alkalmas családi ház. a ház földszinti részén helyezk...
129 900 000 HUF
519 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (73395735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 979 m2
Szobaszám: 1
Baranya megye, Pécs Magyarürögi városrészben eladó kis ház. Meredek dűlő, mely nem is olyan meredek, de a panorámáért azért fel...
18 000 000 HUF
562 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Pécsen?