Eladó ingatlan Siófok (2218 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 218 db
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (74392783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 387861-es számú abszolút belvárosi, teraszos, luxus lakását, mely a Balaton-p...
89 900 000 HUF
1 426 984 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (99664485)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 382863-as számú, 68 m2-es, kiváló tulajdonságokkal bíró, társasházi lakását! A ...
49 900 000 HUF
733 823 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (43445497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 5
A balahomes ingatlan eladásra kínálja a 366891-es számú, 2021-ben felújított, 300 nm-es, 658 nm-es telken lévő, kiváló tulajdon...
189 000 000 HUF
630 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki üdülő hirdetés (77476243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 360505-ös számú, 1970-es években épült, 20 nm hasznos alapterületű, jó állapotban ...
34 900 000 HUF
1 745 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (83989752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
100% Kényelem és minőség - eladó új társasházi lakások Siófok BELVÁROSÁBAN A balahomes ingatlan eladásra kínálja a 342645-ös s...
73 900 000 HUF
1 539 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (39324274)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 334357-es számú, 102 m2-es, 30 m2-es kertkapcsolattal rendelkező, kiváló tulajdons...
96 000 000 HUF
897 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (59797947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
100% Kényelem és minőség - eladó új társasházi lakás Siófok BELVÁROSÁBAN A balahomes ingatlan eladásra kínálja a 332759-es szá...
180 000 000 HUF
1 565 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (23693476)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
100% Kényelem és minőség - eladó új társasházi lakások Siófok BELVÁROSÁBAN A balahomes ingatlan eladásra kínálja a 332757-es s...
65 500 000 HUF
1 488 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (75753347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
100% Kényelem és minőség - eladó új társasházi lakások Siófok BELVÁROSÁBAN A balahomes ingatlan eladásra kínálja a 332753-as s...
65 000 000 HUF
1 354 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (26638454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
100% Kényelem és minőség - eladó új társasházi lakások Siófok BELVÁROSÁBAN A balahomes ingatlan eladásra kínálja a 331773-as s...
71 500 000 HUF
1 489 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (66227321)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
100% Kényelem és minőség - eladó új társasházi lakások Siófok BELVÁROSÁBAN A balahomes ingatlan eladásra kínálja a 331725-ös s...
62 257 000 HUF
1 324 617 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (21887734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja 330289-es számú, Balaton déli partján lévő, Siófok belvárosában, egy amerikai k...
58 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (68996392)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 321455-ös számú kis lakásszámú, 3 szobás, erkélyes, külön étkező-konyhás társ...
59 900 000 HUF
880 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (81994367)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 309913-as számú kertkapcsolatos lakását, mely a Balatontól 50 m-re helyezkedi...
83 000 000 HUF
1 456 140 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (42743479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 852 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 297119-es számú, 77 nm-es, 852 nm-es telken lévő, felújítandó családi HÁZAT. A b...
79 900 000 HUF
1 037 662 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (27249933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ritkaság Siófok belvárosában, nem érdemes lemaradni róla! A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 297107-es számú ú...
61 990 000 HUF
1 215 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (48323134)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 279755-ös számú kis lakásszámú, új építésű, nappali + 3 hálószobás terasz és ...
89 900 000 HUF
1 167 532 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (94398394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 6
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 275913-as számú, új építésű, 136 nm-es, kiváló tulajdonságokkal bíró, új építésű c...
145 800 000 HUF
1 072 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (47575595)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja 257373-as számú, Balaton déli partján lévő, Siófok Foki-hegyi kétszintes család...
85 000 000 HUF
1 036 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (26563794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja 257369-es számú, Balaton déli partján lévő, Siófok Foki-hegyi kétszintes család...
75 000 000 HUF
914 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Siófokon?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal