Eladó ingatlan Siófok (2218 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 218 db
Eladó Siófoki egyéb ház hirdetés (96598464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 448 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 7
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 253235-ös számú, jelenleg étterem és panzióként üzemelő ingatlanját, mely számos l...
290 000 000 HUF
647 321 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (73386443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 381 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 253219-es számú, új építésű, 74 m2-es, 381 m2-es telken lévő, kiváló tulajdonságok...
108 000 000 HUF
1 440 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (25926434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 253217-es számú, új építésű, 74 nm-es, 500 nm-es telken lévő, kiváló tulajdonságok...
84 900 000 HUF
1 147 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (72349776)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 253215-ös számú, új építésű, 68 nm-es, kiváló tulajdonságokkal bíró, új építésű cs...
72 900 000 HUF
1 072 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (53824536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 250977-es számú, új építésű, 91 nm-es, kiváló tulajdonságokkal bíró, új építésű cs...
103 900 000 HUF
1 141 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (33952994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 248573-as számú, Siófokon csendes, kertes, családi házas övezetben lévő 70 m2...
73 700 000 HUF
1 038 028 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (77379634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja 243759-es számú, Balaton déli partján lévő, Siófok Foki-hegyi kétszintes család...
68 000 000 HUF
829 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (13664234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 592 m2
Telekterület: 1163 m2
Szobaszám: 16+ 2 fél
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 243757-es számú, Siófokon a Balaton déli partján lévő 592 m2-es két lakóépüle...
685 000 000 HUF
1 157 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (58244775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 239933-as számú, 1980-as években épült, 149 nm hasznos alapterületű, 525 nm telekk...
38 000 000 HUF
255 033 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (29446432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A balahomes ingatlan eladásra kínálja a 229489-es számú, 2021-es építésű, vízparti panorámás társasházi lakását! A balahomes ...
73 500 000 HUF
1 792 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (52554835)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 180 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 224297-es számú ikerházi lakását, mely Siófok központi részén, kertes családi...
120 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (75629517)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 753 m2
Szobaszám: 9
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 223919-es számú, Siófokon az Aranypart egyik legszebb utcájában, exkluzív kör...
549 000 000 HUF
1 770 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki üzlethelyiség utcafronton hirdetés (34929527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Befektetési célú üzlethelyiség Siófok szívében a Víztoronynál A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja Siófokon a 221393-as ...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (39169733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2