Eladó ingatlan Szekszárd 35 millióig (187 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szekszárd 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 187 db
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (44448463)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szekszárd egyik legkeresettebb, csendes és zöldövezeti részén kínálok megvételre egy 57 m²-es, 1+2 félszobás, erkélyes lakást, ...
34 490 000 HUF
605 087 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (43839594)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 883 m2
Szobaszám: n/a
Cinka dűlőben 883 m2-es gyümölcsös eladó! Zártkerti övezetben helyezkedik el, de kivonása a művelési ág alól már megtörtént, í...
4 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (11255837)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 689 m2
Szobaszám: 3
Figyelmébe ajánljuk ezt a kivételes ingatlant Szekszárd csendes, de mégis jó közlekedési lehetőségekkel rendelkező részén. Ez ...
33 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tanya hirdetés (73924275)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 4747 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Szekszárdon, a Hosszúvölgy utcában egy vegyes falazatú tanyát szőlővel és termő gyümölcsfákkal. Az ingatlan ö...
8 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (39583355)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szekszárdon, a városközpontban 1, 5 szobás lakás eladó! A Wesselényi utcában liftes házban található lakás 40m2-es, 1, 5 szob...
32 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (23245335)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szekszárdon, a Kadarka lakótelepen, földszinti, 56 m2-es, 2, 5 szobás, nagy konyhás panellakás ELADÓ! Az ablakok és az ajtó m...
33 600 000 HUF
600 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi hétvégi ház hirdetés (34383764)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1367 m2
Szobaszám: 3
Eladó Körpanorámás Wellness Apartmanház Szekszárdon A Szekszárdi Borvidék egyik legszebb pontján, a városközponttól mindössze 1...
25 900 000 HUF
281 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (22985992)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárdon, Béri b. Á. Utcában földszinti lakás eladó. Az ingatlan 49 m2 nagyságú, melyben 2 szoba, konyha, kü...
31 900 000 HUF
651 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi külterületi telek hirdetés (53228389)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 7586 m2
Szobaszám: n/a
Szekszárdon 7586 m2-es telek eladó! Szekszárdon, magával ragadó panorámás telek eladó! Szekszárdon Faluhely-dűlőben, a Bodr...
32 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (48222424)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Palánkon eladó sorház szélső háza. a 41 nm-es tégla ház 685 nm területen fekszik. Benne 1 szoba, kony...
12 500 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (23275944)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 2922 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Csomorika dűlőben eladó 2922 nm területen lévő 42 nm-es lakhatásra alkalmas tégla szerkezetű ház. Ben...
29 900 000 HUF
711 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (92556785)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1470 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárdon Hosszúvölgy utcában eladó 1470 nm területen lévő 35 nm-es, 1970-ben épült tégla, felújítandó lakóhá...
29 000 000 HUF
828 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (24784821)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárd központ közelében eladó 51 nm-es, 2. emeleti, felújítandó lakás. Benne 2 szoba, konyha, kamra, fürdő,...
31 900 000 HUF
625 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi házrész hirdetés (86541729)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 318 m2
Szobaszám: 2
Szekszárd történelmi belvárosában, a Béla tértől csupán 2 perc sétára található ingatlan. Az épület több mint 100 évvel ezelőtt...
15 000 000 HUF
294 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (33258385)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1330 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Tolna vármegye, Szekszárd Bartina utcában eladó 1330 nm területen 2 db erősen felújítandó vagy bontandó, vegyes falazatú család...
27 000 000 HUF
329 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (23155725)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1227 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tolna vármegye, Szekszárd város szélén, Béketelepen eladó belterületi, felújítandó, tégla szerkezetű 60, 5m2-es családi ház 122...
28 500 000 HUF
475 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (27121443)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 2922 m2
Szobaszám: 1
Nyugodt vidéki otthon vagy hangulatos hétvégi ház Szekszárd kedvelt részén! Tolna vármegyében, Szekszárd Csomorika dűlőjében ...
29 900 000 HUF
711 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (33677994)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1227 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Remek lehetőség Szekszárd szélén – felújítandó családi ház nagy telekkel! Tolna vármegyében, Szekszárd város szélén, a Békete...
28 500 000 HUF
475 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (33248953)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1470 m2
Szobaszám: 1
29 000 000 HUF
828 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (94422742)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Szekszárdon, a kedvelt Kadarka lakótelepen egy 52 nm-es, 2 szobás, földszinti lakás! A lakás jó elosztású, világos, ide...
35 000 000 HUF
673 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Szekszárdon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal