Eladó ingatlan Szekszárd 35 millióig (187 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szekszárd 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 187 db
Eladó Szekszárdi tanya hirdetés (37843337)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 2277 m2
Szobaszám: n/a
Szekszárd közkedvelt, csendes részén, a Csatári völgyben, közel az úthoz, beépíthető tetőterű tanya, külön épített garázzsal eg...
19 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (55396977)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2448 m2
Szobaszám: n/a
Szekszárd egyik kedvelt külterületi részén, a Gesztenyésben kínálok eladásra egy szőlő, kert besorolású területet, csodálatos p...
2 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (34533431)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna megye Szekszárd frekventált helyén, a buszpályaudvar közelében eladó egy téglából épült társasház magasföldszintjén egy 8...
33 000 000 HUF
379 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi külterületi telek hirdetés (37773265)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1522 m2
Szobaszám: n/a
Tolna vármegye, Szekszárd Lisztesvölgyben eladó télen-nyáron könnyen, aszfaltos úton megközelíthető 1522 nm szőlő terület. Két ...
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi külterületi telek hirdetés (52924237)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1522 m2
Szobaszám: n/a
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (64797569)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 13600 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok egy osztatlan közös tulajdonban lévő erdőterületet Szekszárd külterületén, a Hidaspetre részen, az Aranyfürt V...
4 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (54894447)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Palánkon eladó sorház szélső háza. a 41 nm-es tégla ház 685 nm területen fekszik. Benne 1 szoba, kony...
12 500 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (99734636)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
12 500 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tanya hirdetés (72922848)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: n/a
Szekszárd, Bor utcában lakható tanya eladó Kezelhető méretű, 807 m2-es telken áll a nappalival bővített tégla épület. Belső fe...
17 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (34947194)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szekszárdon, a Tartsayn egyedi egyszobás lakás eladó: - 27nm - nagy erkély - 2005-ben épült, 4. emeleti - rézvezeték, 32A - mű...
27 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (97994433)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szekszárdon, a csatári részen lakás eladó: - 3 szobás, 62nm-es - 2. emelet - Liftes - Erkélyes - Boltok, gyógyszertár, posta, ...
31 500 000 HUF
508 064 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (85713494)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna megye megyeszékhelyén, Szekszárd belvárosában eladó egy 52 m²-es, 4. emeleti lakás, amely kiváló alapot kínál felújítási ...
26 800 000 HUF
515 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (98765221)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szekszárdon, a Kadarka lakótelepen, földszinti, 56 m2-es, 2, 5 szobás, nagy konyhás panellakás ELADÓ! Az ablakok és az ajtó még...
33 600 000 HUF
600 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (43212488)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 512 m2
Szobaszám: 4
Szekszárd szívében, Rákóczi utcában 130nm-es ingatlan eladó! Megvételre kínálunk egy 4 szobás vegyesfalazatú, felújítandó házat...
29 900 000 HUF
230 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (59279269)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség figyelem! Szekszárdon a város zajától távolabb, mégis elérhető közelségben mindennel a déli városrészen, el...
33 990 000 HUF
419 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (94246111)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szekszárdon a Tartsay lakótelepen eladásra kínálok egy 2 szobás 3. emeleti lakást. a 8 lakásos tégla társasház az Interspar áru...
34 900 000 HUF
612 280 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi hétvégi ház hirdetés (87657374)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1367 m2
Szobaszám: 3
Eladó Körpanorámás Wellness Apartmanház Szekszárdon A Szekszárdi Borvidék egyik legszebb pontján, a városközponttól mindössze 1...
25 900 000 HUF
281 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (48411596)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 512 m2
Szobaszám: 4
29 900 000 HUF
230 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (39337722)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
29 900 000 HUF
533 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (43879898)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1058 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok egy jó adottságokkal rendelkező telket Szekszárd egyik kedvelt, folyamatosan fejlődő részén, közvetlenül a Bor...
7 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Szekszárdon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal