Eladó ingatlan Szekszárd (366 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 366 db
Eladó Szekszárdi hétvégi ház hirdetés (34383764)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1367 m2
Szobaszám: 3
Eladó Körpanorámás Wellness Apartmanház Szekszárdon A Szekszárdi Borvidék egyik legszebb pontján, a városközponttól mindössze 1...
25 900 000 HUF
281 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (22985992)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárdon, Béri b. Á. Utcában földszinti lakás eladó. Az ingatlan 49 m2 nagyságú, melyben 2 szoba, konyha, kü...
31 900 000 HUF
651 020 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szekszárdi külterületi telek hirdetés (53228389)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 7586 m2
Szobaszám: n/a
Szekszárdon 7586 m2-es telek eladó! Szekszárdon, magával ragadó panorámás telek eladó! Szekszárdon Faluhely-dűlőben, a Bodr...
32 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (21142842)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 799 m2
Szobaszám: 3
Szekszárdon a Zrínyi utcában jó állapotú felújított családi ház, 2 garázzsal és hozzáépített 3 szobás lakrésszel eladó! Az el...
79 500 000 HUF
864 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (24179526)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Van egy hely a város déli részén, ahol a nyugalom és a praktikum találkozik. Egy első emeleti, 59 m²-es, erkélyes lakás, ami ...
38 100 000 HUF
645 762 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (87293962)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
38 100 000 HUF
645 762 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (48222424)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Palánkon eladó sorház szélső háza. a 41 nm-es tégla ház 685 nm területen fekszik. Benne 1 szoba, kony...
12 500 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (23275944)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 2922 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Csomorika dűlőben eladó 2922 nm területen lévő 42 nm-es lakhatásra alkalmas tégla szerkezetű ház. Ben...
29 900 000 HUF
711 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (62395238)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárd központ közelében eladó 51 nm-es, erkélyes, 2. emeleti lakás. a házban lift nincs. a lakásban 2 szoba...
38 900 000 HUF
762 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (73554554)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
**** Eladásra kínálok Szekszárdon egy 3 szintes családi házat! **** Eladásra kínálok Szekszárd nyugodt és innovatív részén egy...
79 000 000 HUF
282 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (92556785)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1470 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárdon Hosszúvölgy utcában eladó 1470 nm területen lévő 35 nm-es, 1970-ben épült tégla, felújítandó lakóhá...
29 000 000 HUF
828 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (73355994)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Tolna megye Szekszárd központ közeli utcájában eladó egy 147 nm lakóterületű, 3+2 szobás, kétszintes, újépítésű lakás, már tula...
135 000 000 HUF
918 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (24784821)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárd központ közelében eladó 51 nm-es, 2. emeleti, felújítandó lakás. Benne 2 szoba, konyha, kamra, fürdő,...
31 900 000 HUF
625 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi ikerház hirdetés (65546478)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 95 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Új élet, új otthon? Szekszárdon! ? ? Szekszárd egyik csendes utcájában most lehetőséged van vadonatúj ikerház-lakásba költözni...
85 000 000 HUF
894 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (89559638)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Szekszárd szívében eladásra kínálom ezt a mintegy 77 m2 alapterületű földszinti újépítésű gyönyörű lakást! ELHELYEZKEDÉS: * S...
69 500 000 HUF
902 597 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi házrész hirdetés (86541729)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 318 m2
Szobaszám: 2
Szekszárd történelmi belvárosában, a Béla tértől csupán 2 perc sétára található ingatlan. Az épület több mint 100 évvel ezelőtt...
15 000 000 HUF
294 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (33258385)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1330 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Tolna vármegye, Szekszárd Bartina utcában eladó 1330 nm területen 2 db erősen felújítandó vagy bontandó, vegyes falazatú család...
27 000 000 HUF
329 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (23155725)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1227 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tolna vármegye, Szekszárd város szélén, Béketelepen eladó belterületi, felújítandó, tégla szerkezetű 60, 5m2-es családi ház 122...
28 500 000 HUF
475 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (77945257)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna megye Szekszárd, Tartsay lakótelepén eladó egy kívülről szigetelt, felújított, 3 emeletes társasházban, 59 nm alapterület...
42 500 000 HUF
745 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (44676537)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Tolna vármegye, Szekszárd Újvárosi részén eladó 1. emeleti 45 nm-es, jó állapotú lakás. Benne két félszoba, főzőfülke, nappali ...
38 000 000 HUF
844 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Szekszárdon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal