Eladó ingatlan Szekszárd (366 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 366 db
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (23558727)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Tolna megye Szekszárd kedvelt utcájában 700 nm-es telken eladó egy 2009-ben épült, mediterrán stílusú, 140 nm-es lakóterületű, ...
117 000 000 HUF
835 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi ikerház hirdetés (47439367)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 96 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó új építésű ikerház Szekszárd egyik legnyugodtabb utcájában? Ahol jó élni. Ha fontos Önnek a csend, a rendezett környeze...
92 500 000 HUF
963 541 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (53477562)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1520 m2
Szobaszám: 3
Tolna megye Szekszárd város külterületén, a Csötönyivölgyben eladó 1520 nm területen/ szőlő és gazdasági épületként nyílvántart...
68 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (27121443)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 2922 m2
Szobaszám: 1
Nyugodt vidéki otthon vagy hangulatos hétvégi ház Szekszárd kedvelt részén! Tolna vármegyében, Szekszárd Csomorika dűlőjében ...
29 900 000 HUF
711 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (33677994)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1227 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Remek lehetőség Szekszárd szélén – felújítandó családi ház nagy telekkel! Tolna vármegyében, Szekszárd város szélén, a Békete...
28 500 000 HUF
475 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (33248953)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1470 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárdon Hosszúvölgy utcában eladó 1470 nm területen lévő 35 nm-es, 1970-ben épült tégla, felújítandó lakóhá...
29 000 000 HUF
828 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (94422742)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Szekszárdon, a kedvelt Kadarka lakótelepen egy 52 nm-es, 2 szobás, földszinti lakás! A lakás jó elosztású, világos, ide...
35 000 000 HUF
673 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tanya hirdetés (37843337)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 2277 m2
Szobaszám: n/a
Szekszárd közkedvelt, csendes részén, a Csatári völgyben, közel az úthoz, beépíthető tetőterű tanya, külön épített garázzsal eg...
19 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (55396977)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2448 m2
Szobaszám: n/a
Szekszárd egyik kedvelt külterületi részén, a Gesztenyésben kínálok eladásra egy szőlő, kert besorolású területet, csodálatos p...
2 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (34533431)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna megye Szekszárd frekventált helyén, a buszpályaudvar közelében eladó egy téglából épült társasház magasföldszintjén egy 8...
33 000 000 HUF
379 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi külterületi telek hirdetés (37773265)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1522 m2
Szobaszám: n/a
Tolna vármegye, Szekszárd Lisztesvölgyben eladó télen-nyáron könnyen, aszfaltos úton megközelíthető 1522 nm szőlő terület. Két ...
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi külterületi telek hirdetés (52924237)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1522 m2
Szobaszám: n/a
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (64797569)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 13600 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok egy osztatlan közös tulajdonban lévő erdőterületet Szekszárd külterületén, a Hidaspetre részen, az Aranyfürt V...
4 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (54894447)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Palánkon eladó sorház szélső háza. a 41 nm-es tégla ház 685 nm területen fekszik. Benne 1 szoba, kony...
12 500 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (99734636)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
12 500 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (87479227)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Lakás Garázzsal együtt 44 millió Ft! ! ! Szekszárd, Pollack ltp-en eladó 1. emeleti "Giga Garzon" lakás A hangzatos elnevezé...
40 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tanya hirdetés (72922848)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: n/a
Szekszárd, Bor utcában lakható tanya eladó Kezelhető méretű, 807 m2-es telken áll a nappalival bővített tégla épület. Belső fe...
17 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (34947194)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szekszárdon, a Tartsayn egyedi egyszobás lakás eladó: - 27nm - nagy erkély - 2005-ben épült, 4. emeleti - rézvezeték, 32A - mű...
27 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (49239879)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás lakás Szekszárd központjában eladó Tolna vármegye, Szekszárd központjában, de mégis csendes helyen, eladásra kínálok...
44 900 000 HUF
724 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (97994433)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szekszárdon, a csatári részen lakás eladó: - 3 szobás, 62nm-es - 2. emelet - Liftes - Erkélyes - Boltok, gyógyszertár, posta, ...
31 500 000 HUF
508 064 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Szekszárdon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal