Eladó ingatlan Tatabánya (623 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 623 db
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (47499134)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Remek lehetőség akár első lakás/ akár befektetés! ! ! Tatabányán a Köztársaság úton kínálunk eladásra egy 36 nm, 1+1 szobás, f...
34 990 000 HUF
971 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (43438463)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Tatabánya egyik legkedveltebb városrészében, Dózsakertben, a Vadász úton, egy 4. emeleti, 55 m²-es, 2 szobás,...
42 500 000 HUF
772 727 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (26364391)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tatabányán a Molnár János utcában magasföldszintes, nagy erkélyes, napfényes lakás! Igazán jó választás ez a 68 m2-es t...
54 500 000 HUF
801 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (43474391)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
4. emeleti, 55 m2-es, 2 szobás, nagy erkélyes lakás dózsakertben eladó! ! ! Eleged van a lakótelepi szürkeségből? Megtaláltuk...
42 500 000 HUF
772 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (48697374)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! Ha fontos a minőség, a stílusos kialakítás és a lokáció, akkor ez a lakás Önre vár! Eladó 52 nm-es, 2 szobá...
51 500 000 HUF
990 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (73433798)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern elegancia és minimális rezsi a bárdos lakópark SZÍVÉBEN! Eladásra kínálunk egy kiváló adottságokkal rendelkező, 2. eme...
54 900 000 HUF
946 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (78676952)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Árcsökkenés! ! ! 1. emeleti 2, 5 szobás lakás ELADÓ! Kizárólag a Dot-Ing Ingatlaniroda eladásra kínálja a Tatabánya, Erőműi ...
46 990 000 HUF
734 218 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (83374384)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Árcsökkenés! ! ! Dot-Ing Ingatlaniroda eladásra kínál, Tatabánya Újváros közkedvelt részén egy 4. emeleti, 43 nm-es, 1, 5 szob...
34 900 000 HUF
793 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (63757716)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tatabányán, egy tízemeletes társasház 6. emeletén található, 50 nm-es alapterületű, 2 szobás, közepes/ felújítandó állapo...
37 800 000 HUF
756 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (13937394)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya – Kertváros, Dr. Vitális István utca Kizárólag a Dot-Ing Ingatlaniroda kínálatában! Tatabánya Kertvárosában kínálun...
32 000 000 HUF
640 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (27323332)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, déli tájolású, alacsony rezsijű lakás Tatabánya szívében, a Mártírok útján! Kiváló lehetőség várja Tatabánya k...
35 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai sorház hirdetés (54488836)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 255 m2
Szobaszám: 5
Figyelem! Lakásbeszámítás lehetséges! Petőfi sándor utcai kétgenerációs nagyágyú – a sorház, ahol mindenkinek jut saját birodal...
79 000 000 HUF
464 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (37348417)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Értékálló ajánlat azoknak, akik nemcsak otthont, hanem jövőt is KERESNEK! A Dot-Ing Ingatlaniroda eladásra kínál Tatabánya kü...
89 990 000 HUF
692 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (44368377)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes lakás eladó Tatabánya-Kertváros kedvelt részén, a Szentgyörgy utcában Tatabánya-Kertvárosban, a Szentgyörgy utcában k...
31 000 000 HUF
553 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (93937447)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ez nem csak egy lakás, ez egy lifestyle a város FELETT Vannak ingatlanok, és van a penthouse életérzés. Ha unod a tucatmegoldá...
85 900 000 HUF
1 145 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (45548532)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sürgősen ELADÓ! ! ! Gazdaságosan fenntartható, erkélyes lakás eladó, kiváló LOKÁCIÓVAL! ! ! Tatabánya, Gál István lakótelepe...
31 700 000 HUF
856 756 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (38427389)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
4. emeleti, 52 m2-es, 2 szobás, nagy erkélyes lakás Újvárosban ELADÓ! ! A Dot-Ing Ingatlaniroda legfrissebb kínálatából azok ...
35 990 000 HUF
692 115 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (42332143)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A dot-ing ingatlaniroda eladásra kínál Tatabánya közkedvelt részén, a mártírok úton, egy 43 m2-es 1, 5 szobás --földszinti-- LA...
37 000 000 HUF
860 465 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai hétvégi ház hirdetés (94484355)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 45 m2
Szobaszám: 2
Pecás paradicsom vagy a nyugalom szigete? Tatabánya, erőműi tó – ahol a halak és a szomszédok is tisztelik ÖNT! Figyelem! Ez ...
14 000 000 HUF
424 242 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (33277976)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Befektetők figyelem! Azonnal tejelő aranybánya Tatabánya újvárosban – a lakás, ahol a bérlő már benne van az árban! (43 Nm. 1, ...
35 900 000 HUF
834 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Tatabányán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal