Eladó ingatlan Tatabánya (623 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 623 db
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (12453429)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk Tatabányán a Bánhidai lakótelepen, a kórház közelében egy otthonos, jó állapotú, 2 szobás, IV. emeleti, 49 ...
39 850 000 HUF
813 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (34941499)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Jó állapotú, erkélyes lakás! Folyamatosan karbantartott, műanyag nyílászárókkal, redőnnyel felszerelt, jó állapotú lakás ...
35 900 000 HUF
854 761 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (23547632)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tatabánya-Újváros: Gondozott, erkélyes kislakás – ide csak költözni kell! Eladásra kínálok egy minden részletében karbantarto...
35 900 000 HUF
854 761 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai étterem, vendéglő hirdetés (98977722)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 460 m2
Telekterület: 338 m2
Szobaszám: n/a
Tatabányán az m-1 es autópályán kínálunk eladásra egy különleges üzleti célú ingatlant, amely kiváló lehetőségeket rejt magában...
390 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (33327353)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 3
Csendes, természetközeli ház Tatabánya-Síkvölgyön – terasszal, jó elosztással Tatabánya-Síkvölgyön kínálunk megvételre egy 56 m...
39 900 000 HUF
712 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (94596333)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Tatabánya Újváros részében az alábbi paraméterekkel rendelkező lakás! - 1 Teljes értékű, valamint 1 félszoba - konyha -...
31 900 000 HUF
886 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (28679644)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tatabánya Újvárosban egy 3. emeleti, 55 m²-es, erkélyes, téglaépítésű lakás, kiváló elhelyezkedéssel és világos terekkel....
41 000 000 HUF
745 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (41464326)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A szigetelt, 4 emeletes társasház 3. emeletén kínálunk megvételre egy világos, jó elosztású lakást, rendezett és tiszta lépcsőh...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (26237977)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlan egy szigetelt, 10 emeletes társasház 8. emeletén található, tiszta és rendezett lépcsőházban. Elosztása praktikus...
38 900 000 HUF
733 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (73984458)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 951 m2
Szobaszám: 9
Eladó panzió Tatabánya legnyugodtabb részén, páratlan panorámával Tatabánya egyik legcsendesebb, legszebb pontján eladó egy tö...
95 000 000 HUF
316 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai sorház hirdetés (98342326)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 25 m2
Szobaszám: 2
Szeretne elérhető áron ingatlanhoz jutni, amelyet teljes mértékben a saját elképzelései szerint formálhat? Most itt a lehetős...
22 500 000 HUF
459 183 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyedi garázs hirdetés (84827937)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Az eladó, önálló garázs Tatabánya területén található, a tűzoltóság közvetlen közelében, könnyen megközelíthető helyen. Az inga...
7 500 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (43242549)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az eladó lakás 49nm-es alapterületű, és Tatabánya egyik kedvelt, jól megközelíthető részén, a Köztársaság útján található. Egy ...
36 900 000 HUF
753 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (24865455)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1615 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180817 hivatkozási számú tatabányai családi ház. Eladó családi ház ...
32 490 000 HUF
499 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (59563963)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya központi részén a Köztársaság úton kínálunk egy újonnan szigetelt (energ. Bes. : F) négyszintes téglaépületben 1+fél ...
34 990 000 HUF
971 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai hétvégi ház hirdetés (39343635)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1316 m2
Szobaszám: 3
Kiváló adottságú telek stabil házzal a Baromállás dűlőben – karnyújtásnyira Tatabányától! ____________________________________...
8 000 000 HUF
145 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (32884862)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Lux Home kínálatából Tatabányán eladó egy 49nm-es, 2 szobás, világos és tágas lakás, kiváló elhelyezkedéssel és alacsony fenn...
38 990 000 HUF
795 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai hétvégi ház hirdetés (69124223)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 47 m2
Szobaszám: n/a
Kiváló lehetőség  horgászoknak és pihenni vágyóknak a tatabányai Erőműi tavon lévő stég kisházzal. Csodálatos környezet a tó ...
12 490 000 HUF
346 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (33979534)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó óváros gyöngyszeme – 1. emeleti, erkélyes szigetelt tégla LAKÁS Keresi az ideális első otthont vagy egy biztos megtérülé...
52 500 000 HUF
729 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (96379679)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nagycsaládosok figyelem, egyedi, galériás lakás eladó! Tatabánya Paletta lakóparkban eladó, tulajdoni lap szerint 69 nm-es la...
65 900 000 HUF
659 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Tatabányán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal