Eladó ingatlanok (4060 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 060 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (25342777)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 124 m²-es (tulajdoni lap szerint), 130 m² hasznos területű, felújított, 3 (eredetileg 4) szobás lakás a VI. kerületben, a...
119 900 000 HUF
966 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei ikerház hirdetés (32959577)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó szentendrén felújítás alatt álló IKERHÁZ Szentendrén ajánlom ezt az 5 szobás, 131nm-es, felújítás alatt álló ikerházat a...
125 000 000 HUF
954 198 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Balatonkenesei családi ház hirdetés (74619234)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 759 m2
Szobaszám: 3
A balatonkenesei lido home megvételre kínál egy szakszerűen, igényesen felújított lakóházat Balatonkenesén. A ház központi elh...
119 900 000 HUF
749 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (52387834)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A szolnoki CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Szolnokon a Várkonyi téren egy első emeleti két szobás tehermentes lakást...
28 800 000 HUF
600 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagylózsi családi ház hirdetés (75852737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 2176 m2
Szobaszám: 5
Nagylózson eladó családi ház nagy telekkel, bővítési lehetőséggel – mely vállalkozás számára is alkalmas! A Komplex Ingatlani...
126 900 000 HUF
693 442 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (49678196)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy szép állapotú, tégla építésű, 96 nm-es, földszinti lakás Nyíregyháza Pláza közelében, csendes, zárt udvarban. Az inga...
74 900 000 HUF
780 208 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti hotel, szálloda, panzió hirdetés (84299893)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 1120 m2
Telekterület: 649 m2
Szobaszám: 26
Eladó egy 26 apartmanos hotel / panzió 100 férőhelyes étteremmel + a hozzá tartozó teljesen felszerelt konyhával! Pension apart...
420 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi családi ház hirdetés (98395489)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 605 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Két különálló, felújított ház Üröm központi részén! Üröm kedvelt, könnyen megközelíthető, központi részén eladó egy két külön...
142 000 000 HUF
865 853 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári családi ház hirdetés (51138743)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 317 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5
Pilisvörösváron, a Szabadságligeten napelemes, korszerű családi ház eladó! Pilisvörösvár Budapest közvetlen agglomerációjában...
187 000 000 HUF
589 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári családi ház hirdetés (67633359)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5
187 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (49437424)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 2780 m2
Szobaszám: 7
Tahitótfaluban, a  hegy felőli oldalon 280nm-es épület együttes eladó. Telek mérete: 2780nm. Az ingatlan jelenleg három lak...
188 000 000 HUF
671 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (46546263)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Barátságos, felújított, 3 szobás kertkapcsolatos otthon Dunakeszi szívében a Madách Imre utcában. Ha olyan lakást keresel Dun...
85 900 000 HUF
1 227 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (43373996)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
A lido home Keszthely eladásra kínálja a zalaegerszegi, 3 szintes, teljesen felújított lakást A lido home Keszthely által kíná...
155 900 000 HUF
1 039 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (97524244)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyháza örökösföldön 53 nm-es 1+2 szobás 2. emeleti felújított lakás azonnali költözéssel ELADÓ További jellemzők: négyem...
45 900 000 HUF
866 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi egyéb lakás hirdetés (24517431)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belvárosi, 92 m²-es, teljesen felújított, azonnal költözhető lakás eladó! Budapest belvárosának szívében, egy liftes társashá...
235 000 000 HUF
2 554 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (82532849)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szolnok belvárosában eladásra kínálok egy 2 emeleti 52 m2 alapterületű, erkélyes tégla lakást garázzsal együtt. Tökéletes válas...
35 900 000 HUF
690 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei panel lakás hirdetés (52349956)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Bátonyterenye Nagybátony település részén egy 55 m2es 4. emeleti lakást, igény esetén bútorozottan. A lakásb...
20 000 000 HUF
363 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (66333784)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Frissen felújított lakás jó KÖZLEKEDÉSNÉL, PANELPROGRAMOS házban! *** INGATLANOSOK semmilyen formában ne keressenek, kösz...
72 000 000 HUF
1 469 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (33814574)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosában a vasvári pál utcán 54 nm-es 2 szobás 2. emeleti azonnal költözhető lakás ELADÓ NYÍREGYHÁZA belvárosáb...
47 900 000 HUF
887 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39779393)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Örökösföldön, liftes akadálymentesített társasházban, 67 nm-es, 1+2 szobás, igényesen felújított első emeleti laká...
51 500 000 HUF
768 656 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal