Eladó ingatlanok (4069 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 069 db
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (64754345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 4
Megvásárlásra kínálok Miskolc csendes utcájában, 2020-ban teljeskörűen prémium kivitelezéssel felújított, 150 nm-es, belülről m...
119 900 000 HUF
799 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadegyházai családi ház hirdetés (54538983)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 785 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Szabadegyházán 3 szobás 1993 épült! 785 Nm-es telken, belterületi részen 2 szintes családi ház új külső szige...
50 000 000 HUF
454 545 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (24373547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A The hunters ingatlaniroda által eladó egy 105 m²-es, 3 különálló apartmanra osztott ingatlan a IX. kerületben. Elhelyezkedé...
139 000 000 HUF
1 336 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi családi ház hirdetés (87194548)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
A The Hunters Ingatlaniroda: Eladásra kínálja ezt a 900 m2-es, rendezett telken elhelyezkedő ingatlant, 110 m2-es lakóterülette...
115 000 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó élő (live) videós bemutatás Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (93698743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 423 m2
Szobaszám: 3
Felújított családi ház Veresegyház központjában eladó! 🏡 Eladásra kínálok egy 2024-ben teljeskörűen felújított, önálló, 80 m²...
81 990 000 HUF
1 024 875 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunabogdányi tégla lakás hirdetés (21683236)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 268 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 13
Befektetők FIGYELEM! ÜZLETHELYISÉGEK és LAKÁSOK! ELADÓ egy frissen felújított 3 lakás és 2 üzlethelyiség egyben DUNABOGDÁNY...
250 000 000 HUF
932 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (44293237)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sürgősen ELADÓ! A lakás jellemzői: - 2004-ben épült lakópark - 4 emeletes liftes társasház 3. emeletén található az ingatlan...
112 900 000 HUF
1 447 435 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkövesdi családi ház hirdetés (15394999)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 953 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított, azonnal költözhető családi ház eladó a Mátra és a Bükk határán - panorámás telken, gyönyörű környezetben Pétervásá...
23 000 000 HUF
298 701 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (29523653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 378 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc belterület, Újdiósgyőr kedvelt övezetében 348nm telken, 87 nm családi ház extrákkal, 34 nm tároló és garázs melléképüle...
42 100 000 HUF
483 908 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi családi ház hirdetés (98483482)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 733 m2
Szobaszám: 4
Balatonfüreden eladó 180 m2 Medencés több generációs Családi Hàz Kiemelt övezetben, 300 méterre a Balaton parttól, gyönyörű, t...
255 000 000 HUF
1 416 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei családi ház hirdetés (73996735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 844 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Velencén, kertvárosi környezetben a fő útról lekanyarodva, frekventált helyen, tóparttól 400 méterre, csendes utcában eladó, 11...
75 000 000 HUF
681 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (43735114)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 860 m2
Szobaszám: 2
Falusi idill Erdőkertesen – felújított otthon, ahol megáll az idő. Képzelje el, ahogy reggel a teraszon kortyolja a kávéját, ...
54 500 000 HUF
908 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (37242353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 220 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Amennyiben olyan családi otthont keres, mely tágas, kényelmes terekkel rendelkezik, fontos egy kisebb udvar, zöldterület a házn...
91 500 000 HUF
816 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni egyéb lakás hirdetés (84423243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
New home. Private garden. PARKING. Apartment for sale | Sopron – near downtown Ritka kombináció: új műszaki tartalom + saját ...
85 900 000 HUF
943 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (26374524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
125m2-es, 4 szobás, teraszos két generációs téglalakás csendes ZSÁKUTCÁBAN A lakás jellemzői: ELADÓ 125 nm-es két külön lakás...
149 000 000 HUF
1 192 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (39742287)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében, Tompa központjában 120 nm -es családi ház bútorozottan, vagy bútor nélkül eladó. A családi ház Tompa ...
21 000 000 HUF
175 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (64764434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Budapest VII. kerületében, a Rottenbiller utcában kínálunk megvételre egy 75 m² alapterületű, külön utcai bejárattal, saját zár...
38 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsózsolcai családi ház hirdetés (73893594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Alsózsolcán kínálunk eladásra egy akár 2 generációnak is alkalmas, igazán jó elrendezésű családi házat. Az ingatlanban 3 szob...
49 000 000 HUF
408 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (27838374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: 1386 m2
Szobaszám: 5
Eladó gödön dupla telek 2 házzal Göd központjában 1386 nm-es telken, két családi ház eladó. Kiváló lehetőség, nagycsaládosokn...
129 900 000 HUF
694 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (95556177)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 7
Ebből csak 1 van! Dupla nagy telken, Solymár központjában. Solymár központjától karnyújtásnyira, népszerű, keresett utcában, ...
185 000 000 HUF
675 182 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?