Eladó ingatlanok (128062 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 062 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (94694143)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Alsórákos kedvelt, rendezett, társasházakkal kialakított, zöldövezeti részén, csendes mellékutcában eladó egy 2015-ben magas mi...
134 990 000 HUF
2 014 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (94746643)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 1+2 szobás panellakás Zugló kedvelt részén Eladásra kínálunk Zuglóban, a Nagy Lajos király útján egy 10 emeletes, rendeze...
72 900 000 HUF
1 301 785 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (42344597)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 11. kerületében a Sáfrány utcában eladó panel lakás A lakásról: - 2. emeleti elhelyezkedés - 45 m2-es - nappali plusz ...
69 900 000 HUF
1 553 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (84534293)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 801 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna vármegye, Dombóvár Újdombóvári részén 801 nm területen eladó 108 nm alapterületű vegyes falazatú, átlagos állapotú család...
28 000 000 HUF
259 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (16949934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 801 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
28 000 000 HUF
259 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (95467546)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna megye Szekszárd frekventált helyén, a buszpályaudvar közelében eladó egy téglából épült társasház magasföldszintjén egy 8...
33 000 000 HUF
379 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Telkibányai családi ház hirdetés (34546474)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 2700 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Telkibányán eladó többfunkciós ház? Nyugalom, tér és üzleti potenciál egy helyen Telkibánya egyik legcsendesebb, zöldövezeti r...
65 000 000 HUF
764 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (59547773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkeresztesi tégla lakás hirdetés (33234536)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó lakás mezőkeresztesen! Eladó Mezőkeresztesen egy 80 nm-es, konyha-étkező + nappalis + két félszobás, 2014-ben teljes körű...
26 900 000 HUF
336 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőnagymihályi családi ház hirdetés (19249935)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1136 m2
Szobaszám: 1
Mezőnagymihályon kínálok megvételre egy jó állapotú parasztházat, amely az elmúlt időszakban több fontos korszerűsítésen esett ...
17 900 000 HUF
344 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (73686922)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szerencsi családi ház hirdetés (59762913)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: 782 m2
Szobaszám: 5
Szerencs Ond felőli részén, eladó egy 188 nm hasznos lakótérrel rendelkező, összesen 5 szobás, dupla komfortos, vegyes falazatú...
39 500 000 HUF
210 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (64369232)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc, Jókai lakótelep, Laborfalvi Róza utca! Sokak örömére elérhetővé vált egy teljeskörűen felújított lakás teljes bútorza...
55 490 000 HUF
880 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (55989359)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszaújváros belvárosában, a dísztó közelében, eladó egy 60 nm-es 2+1 fél szobás, loggiás, jó állapotú lakás. Az épület korább...
33 500 000 HUF
558 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37274376)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Miskolc belvárosában, a Petőfi utcában eladásra kínálok egy polgári típusú, 190 nm alapterületű, nagy belmagasságú, földszinti,...
75 700 000 HUF
398 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (63748889)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika kedvelt részén, az Alsóvárosi körúton, első emeleti, 2 szobás, 62 m2-es lakás eladó saroktelken, 2 garázzsal. Leh...
29 500 000 HUF
475 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (38349368)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy igazán exkluzív lakást Miskolc szívében, közvetlenül a sétálóutcán, a Széchenyi úton. a második emeleten ...
79 900 000 HUF
547 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (94897545)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 884 m2
Szobaszám: 2
Mezőkövesden, az Alkotmány utcában eladó felújítási tervvel rendelkező családi ház! Mezőkövesd csendes, jól megközelíthető rész...
29 900 000 HUF
404 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45577374)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc belvárosában egy páratlan hangulatú, felújított, 2 és fél szobás, 63 m-es társasházi lakás, amely ideális választ...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (27342349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2