Eladó ingatlanok (128554 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 554 db
Eladó Balatonfüredi családi ház hirdetés (55737243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 660 m2
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: 17
Eladó Balatonfüreden a vízpart, s a sétány közelében egy 1070 m2-es telken egy 3 szintes okosház nulla REZSIVEL! Az ingatlan ...
680 000 000 HUF
1 030 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (99679478)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 6
A siófoki Lakáskulcs-direct Ingatlan és Hiteliroda kínálatából:  Siófok Kiliti városrész kellemes utcájában 250 nm-es, 2 szint...
182 900 000 HUF
731 600 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tihanyi egyéb üzlethelyiség hirdetés (43444417)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 900 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A festői szépségű Tihanyban, szép környezetben, panzió eladó! Igényes környezet a kikapcsolódáshoz, feltöltődéshez, egész éve...
895 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tihanyi családi ház hirdetés (67519645)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 900 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 19
895 000 000 HUF
994 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (94798434)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 414 m2
Szobaszám: 4
A siófoki Lakáskulcs-direct Ingatlan és Hiteliroda kínálatából megvásárolható:  Siófok Foki hegyén csendes utcában, felújított...
179 000 000 HUF
1 011 299 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (53344246)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 367 m2
Szobaszám: 4
A siófoki Lakáskulcs-direct Ingatlan és Hiteliroda kínálatából megvásárolható:  Siófok Foki hegyén csendes utcában, új építésű...
159 000 000 HUF
1 292 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csopaki családi ház hirdetés (49529539)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 3200 m2
Szobaszám: 3
A Balaton a lábunk alatt, örök panoráma a felsőfokon a teljesen intim birtokon új építésű házzal és további építési KONCEPCIÓVA...
380 000 000 HUF
2 533 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Uzsai külterületi telek hirdetés (82923777)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 7500 m2
Szobaszám: n/a
Tapolca közelében, Uzsabánya-alsó településrészen eladó egy aszfaltos úton megközelíthető 7500 m2-es külterület, szántó művelés...
16 490 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (78546477)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 3527 m2
Szobaszám: 2
A siófoki Lakáskulcs-direct Ingatlan és Hiteliroda kínálatából megvásárolható:  Siófok kertvárosi részén Kilitin, kellemes utc...
35 000 000 HUF
538 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi tégla lakás hirdetés (52763387)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 5 fél
A siófoki Lakáskulcs-direct Ingatlan és Hiteliroda ajánlata: Zamárdiban a szabadstrandtól 250 m-re épülő 21 lakásos, 2 szintes...
248 024 000 HUF
3 179 794 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi tégla lakás hirdetés (63826345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 4 fél
197 872 500 HUF
2 536 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi tégla lakás hirdetés (97464436)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
216 377 700 HUF
3 091 110 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi tégla lakás hirdetés (57818734)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
90 806 363 HUF
1 746 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi tégla lakás hirdetés (44234838)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
90 806 363 HUF
1 746 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonakali külterületi telek hirdetés (45354468)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 8336 m2
Szobaszám: n/a
Igazi ritkaság! Közvetlen vízparti telek eladó sorba KERÜLT! A fotók magukért beszélnek, gyönyörű! Saját engedéllyel rendel...
199 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (67258947)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 570 m2
Szobaszám: 7
Pihenőkereszti lakóparkban, kialakult, szép, családi házas környezetben, újszerű állapotú 250 nm-es, 2 lakrésszel rendelkező, f...
187 000 000 HUF
748 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni egyéb üzlethelyiség hirdetés (82355136)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Sopronban a Várkerületen, utcai bejárattal rendelkező, 60 nm-es, teljesen felszerelt, magas minőségben felújított üzlethelyiség eladó. Ir. Ár: 59, 9 M Ft. Érd: 06 (20)939-77-45
59 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (96485296)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Földszinti lakás nagy terasszal és saját KERTRÉSSZEL Az ingatlan 568 m2-es telken, családiházas övezetben, egy négylakásos tár...
72 670 000 HUF
1 397 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (88325938)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Emeleti lakás nagy terasszal és saját KERTRÉSSZEL Az ingatlan 568 m2-es telken, családiházas övezetben, egy négylakásos társas...
46 715 000 HUF
1 297 638 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (67963356)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
46 715 000 HUF
1 506 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?