Eladó ingatlanok (128549 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 549 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74979535)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a lenyűgöző, új lakást Budapest 13. kerületében, Vizafogó - Marina part városrészében, amely tökéletes választá...
132 900 000 HUF
1 748 684 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (83947687)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljeskörűen, kiváló minőségben felújított lakás eladó a belváros szívében - az Opera és az Oktogon között, a csendes, egyirán...
134 900 000 HUF
2 175 806 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kisapáti családi ház hirdetés (24638375)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 955 m2
Szobaszám: 2
Csak Otthon Centrum kínálatában, ne keresse máshol! Mindenki által ismert Szent György-hegy falujában a három közül Kisapátib...
17 900 000 HUF
162 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászszentandrási étterem, vendéglő hirdetés (45423944)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: 10 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra/Kiadásra kínálunk egy 12 nm-es, jól működő szezonális fagyizó–kávézó egységet Jászszentandráson, a település kiemelten...
6 500 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (44264494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 590 m2
Szobaszám: n/a
Zöldmál, Budapest II. kerület egyik csendes, zöldövezeti utcájában kínáljuk megvételre ezt az 590 m2 telket. a környék presztíz...
280 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (34969738)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Budapest VIII. kerületének folyamatosan fejlődő, frekventált részén kínálunk megvételre egy 57 m² alapterületű, utcáról közvetl...
62 300 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (35996728)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Az ingatlan Újpesten egy 63 m²-es, újszerű (2004-ben épült), jó állapotú üzlethelyiség, amely jelenleg üres, így azonnal birtok...
63 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (95389333)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 52 m²-es, 3. emeleti, liftes társasházban található, erkélyes panel lakás, amely az eredeti 3 szobás elrendezés helye...
63 200 000 HUF
1 128 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi lakóövezeti telek hirdetés (97215529)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 428 m2
Szobaszám: n/a
Keszthely egyik legkedveltebb lakóövezetében, a Festetics-kastély szomszédságában kínálunk megvételre egy ritka lehetőséget. a ...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (85583458)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egy reggeli kávézás / egy kellemes ebéd / egy kis délutáni szieszta / egy meghitt, gyertyafényes vacsora / egy sütögetős grill ...
84 500 000 HUF
1 408 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (73733447)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fót az északi agglomeráció egyik dinamikusan fejlődő városkája, Budapesttől egy karnyújtásnyira. Remek infrastruktúrája, szépül...
52 990 000 HUF
1 324 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bonyhádi külterületi telek hirdetés (56143132)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1701 m2
Szobaszám: n/a
Kedves Ügyfelünk, az ingatlanról videót is készítettünk. Ha ezt a hirdetést az Otthon Centrum weboldalán nézed, akkor a videóra...
9 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (99521927)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 258 m2
Telekterület: 297 m2
Szobaszám: 6
Zalaegerszeg Páterdombi városrészen eladó egy szinte minden igényt kielégítő 189 nm nagyságú önálló ház. Csendes, családi háza...
83 000 000 HUF
321 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63547947)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium kategóriás új építésű otthon a belváros vonzásában! Lőportárdűlőn a Belváros - Városliget – Margitsziget – Westend Ci...
86 800 000 HUF
2 066 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi iroda irodaházban hirdetés (48893417)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok egy kivételes adottságokkal rendelkező, jelenleg is prosperáló irodaingatlant a Margit híd budai hídfőjének kö...
179 800 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (59368832)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Víztorony közelében szigetelt tégla építésű társasház 3. emeletén eladásra kínálunk egy 55 nm-es, 2 szobás erkélyes...
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (94784231)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Víztorony közelében eladó egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás egy négyemeletes, külsőleg szigetelt, műanyag nyíl...
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszabolcsi családi ház hirdetés (43138246)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 1117 m2
Szobaszám: 3
A családi ház 1974-ben, d-k tájolással 38-as téglából épült. Fafödém, sátortető. a fűtés és melegvíz-ellátást kondenzációs gázk...
78 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki tégla lakás hirdetés (26777469)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Celldömölk központjában, első emeleti 137 nm költözhető lakás eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Celldömölk közpo...
72 000 000 HUF
525 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (76363899)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Eladó 1. emeleti társasházi lakás az Őrhalmiszőlők városrészben. Eladó egy társasházi lakás 95 nm+25nm garázs terasz. Az ingat...
74 990 000 HUF
789 368 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal