Eladó ingatlanok (128721 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 721 db
Eladó Bogácsi lakóövezeti telek hirdetés (82746843)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálunk Borsod-Abaúj-Zemplén megyében, Bogácson, 1500 nm-es építési telket egy 12 lakásos társasház érvényes építés...
39 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (14256954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Vecsés legszebb részén egy garázsos, hószivattyús, teraszos, 120 nm-es, 4 szobás, 2 fürdős ikerházat. Minős...
137 800 000 HUF
1 148 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Monori ikerház hirdetés (77777335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Monoron egy újépítésű, hószivattyús, klímás, teraszos, 86 nm-es, 4 szobás ikerházat. a teraszok mérete 20 n...
79 900 000 HUF
929 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (58255235)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Megvételre kínálunk Monor egyik legszebb részén, egy hószivattyús, új építésű, 110 nm-es teraszos, 4 szobás, + 1 félszobás, für...
99 900 000 HUF
908 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (31944722)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 271 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk a 17. kerület egyik legszebb részén, Rákoscsaba-Újtelepen, egy modern, könnyűszerkezetes, garázsos, napelem...
134 700 000 HUF
1 141 525 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (43954634)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk a 17. kerület egyik legszebb részén, Rákoskeresztúron, teraszos, erkélyes, 120 nm-es, 4 szobás, garázsos, i...
119 700 000 HUF
665 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (75745243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 4
137 800 000 HUF
1 148 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (48774893)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Monor egyik legszebb részén, egy új építésű, teraszos, 120 nm-es, 4 szobás, dupla fürdős + külön WC-s, gará...
109 000 000 HUF
908 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (79497163)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3544 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálunk Rákoskeresztúr egyik legszebb részén a Pesti úti lakólarknál egy 3544 nm-es zártkerti művelés alól kivett t...
59 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai lakóövezeti telek hirdetés (47759773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3723 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálunk Albertirsán egy 3723 nm-es építési telket. A telekre igény szerint megosztható vagy akár társasház építhet...
30 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (47474777)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
74 800 000 HUF
869 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (93925935)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 517 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk a 3. kerület egyik legszebb részén, az Ürömhegyen, egy minimál stílusú, örökpanorámás, dupla garázsos, hósz...
294 900 000 HUF
1 512 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (46139155)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 305 m2
Szobaszám: 5
265 000 000 HUF
1 606 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (74185898)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 7
Megvételre kínálunk Mogyoród egyik legszebb részén, Klastromhegyen, egy teraszos, erkélyes, 200 nm-es, 7 szobás, 2 fürdős, gará...
99 990 000 HUF
499 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (45344388)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Monoron egy újépítésű, hószivattyús, klímás, teraszos, 83 nm-es, 4 szobás ikerházat. Minőségi alapanyagokbó...
81 800 000 HUF
985 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (43944335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapesten a 15. kerületben, Rákospalotán kínálunk eladásra egy 72 nm-es, hőszivattyús, erkélyes, 3 szobás, dupla komfortos, am...
87 750 000 HUF
1 218 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (98414762)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapesten a 15. kerületben, Rákospalotán kínálunk eladásra egy 77 nm-es, hőszivattyús, teraszos, kertkapcsolatos, 3 szobás, du...
99 800 000 HUF
1 296 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi iroda irodaházban hirdetés (75997349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálunk a 16. kerületben, Mátyásföldön, egy földszinten lévő, kertkapcsolatos, kitűnő állapotú 70 m2-es irodát. Az ...
65 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (54744733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
81 800 000 HUF
985 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői ikerház hirdetés (34633572)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 326 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Monorierdőn egy újépítésű, hószivattyús, klímás, teraszos, 72 nm-es, 4 szobás ikerházat. a terasz mérete 8 ...
61 800 000 HUF
858 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal