Eladó ingatlanok (128726 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 726 db
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (46139155)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 305 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk a 3. kerület egyik legszebb részén, az Ürömhegyen, egy minimál stílusú, örökpanorámás, dupla garázsos, hósz...
265 000 000 HUF
1 606 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (74185898)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 7
Megvételre kínálunk Mogyoród egyik legszebb részén, Klastromhegyen, egy teraszos, erkélyes, 200 nm-es, 7 szobás, 2 fürdős, gará...
99 990 000 HUF
499 950 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Monori ikerház hirdetés (45344388)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Monoron egy újépítésű, hószivattyús, klímás, teraszos, 83 nm-es, 4 szobás ikerházat. Minőségi alapanyagokbó...
81 800 000 HUF
985 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (43944335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapesten a 15. kerületben, Rákospalotán kínálunk eladásra egy 72 nm-es, hőszivattyús, erkélyes, 3 szobás, dupla komfortos, am...
87 750 000 HUF
1 218 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (98414762)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapesten a 15. kerületben, Rákospalotán kínálunk eladásra egy 77 nm-es, hőszivattyús, teraszos, kertkapcsolatos, 3 szobás, du...
99 800 000 HUF
1 296 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi iroda irodaházban hirdetés (75997349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálunk a 16. kerületben, Mátyásföldön, egy földszinten lévő, kertkapcsolatos, kitűnő állapotú 70 m2-es irodát. Az ...
65 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (54744733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
81 800 000 HUF
985 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői ikerház hirdetés (34633572)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 326 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Monorierdőn egy újépítésű, hószivattyús, klímás, teraszos, 72 nm-es, 4 szobás ikerházat. a terasz mérete 8 ...
61 800 000 HUF
858 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki ikerház hirdetés (27412595)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Tárnok egyik legszebb részén, egy HÓSZIVATTYÚS, klímás, új építésű, teraszos, erkélyes, nettó 130 nm-es, 5 ...
99 900 000 HUF
768 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki ikerház hirdetés (31838233)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
99 900 000 HUF
768 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tordasi ikerház hirdetés (23967272)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Tordas egyik legszebb részén, egy HÓSZIVATTYÚS, klímás, új építésű, teraszos, erkélyes, nettó 130 nm-es, 5 ...
99 900 000 HUF
768 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tordasi ikerház hirdetés (37788693)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
99 900 000 HUF
768 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (35673827)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1082 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, összközműves, 100 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, na...
14 390 000 HUF
143 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (14717783)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 530 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 9
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja:  XII. kerületben, Zugligetben, 2000-ben épült, igénye...
799 000 000 HUF
1 507 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abádszalóki hotel, szálloda, panzió hirdetés (84313367)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 348 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Exkluzív Butik Hotel a Tisza-tó Partján – Luxus, Stílus és Befektetési Potenciál Abádszalókon Butik Design Rooms – Prémi...
349 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (39447917)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest, II. kerület eladó exkluzív lakás. Hárs-hegy, 104 nm-es, újszerű lakás a zöld oázisában! MODERN, minden igényt kielé...
214 900 000 HUF
2 192 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi ikerház hirdetés (59236234)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 5
Rendkívüli tavaszi ár! ÚJ építésű ikerház eladó TAKSONYBAN Taksony szívében, átmenő forgalommentes, mégis főútvonalhoz közel...
110 900 000 HUF
1 087 254 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi ikerház hirdetés (87744174)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted