Eladó ingatlanok (128735 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 735 db
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (37447342)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Ritka adottságú, 4. emeleti, legfelső lakás Csepelen – erkélyes, jó állapotú! Csepel–Csillagtelepen eladó egy 68 m² hasznos a...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (26336744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 567 m2
Szobaszám: n/a
Tiszaföldvár szívében, a városközpontban kínáljuk eladásra ezt a vendéglátóipari egységet, amely remek lehetőségeket rejt magáb...
15 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sátoraljaújhelyi házrész hirdetés (97856357)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó házrész Sátoraljaújhelyben a Kazinczy utcán, amely kiváló lehetőséget kínál új tulajdonosának. Az ingatlan 65 négyzetméte...
17 500 000 HUF
269 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (72744228)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 1152 m2
Szobaszám: 5
Csak nálunk! ! ! a Bella Ingatlaniroda eladásra kínál Kaposváron a cseri városrészben egy 1978-ban épült, kétszintes, jó állapo...
52 000 000 HUF
356 164 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (59664433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 380 m2
Telekterület: 940 m2
Szobaszám: 5
Székesfehérvár egyik legkedveltebb és legértékállóbb városrészében, Öreghegyen kínálunk megvételre egy 2005 és 2010 között, gon...
289 000 000 HUF
760 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai házrész hirdetés (36979548)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 422 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
ÁRCSÖKKENÉS! Békéscsaba kertvárosi részén, Jaminában eladó másfél szobás házrész. Az ingatlan osztatlan közös tulajdonban v...
17 900 000 HUF
344 230 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvasi hétvégi ház hirdetés (32478322)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 307 m2
Telekterület: 2406 m2
Szobaszám: 13
A Lévai Ingatlan és Hiteliroda megvételre kínál szarvason, zöldövezeti csendes utcában a Körös és a Kacsa tó közelében egy üdül...
349 000 000 HUF
1 136 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai ikerház hirdetés (97933882)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Luxus családi ház eladó Pápa csendes, kertvárosi részén!  Szeretnél egy igazi modern és alacsony rezsijű otthonban élni? Akkor...
99 900 000 HUF
1 074 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ozorai családi ház hirdetés (93378954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 898 m2
Szobaszám: 4
Ozora csendes részén egy igényesen, teljeskörűen felújított családi ház vált eladóvá. Ha nem szeretné a felújítással járó bossz...
30 000 000 HUF
329 670 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (74347374)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy hangulatos családi ház Recsk szívében, mely ideális választás lehet azok számára, akik szeretnék élvezni a vidéki éle...
24 500 000 HUF
340 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siroki családi ház hirdetés (53535574)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
Eladó Sirok Kőkútpusztán egy 1985-ben épült családi ház, melynek irányára 12 900 000 Ft. Az ingatlan alapterülete 99 négyzetmét...
12 900 000 HUF
130 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (21767345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye, Baja belvárosában a piachoz, Pennyhez közel utcafronti, 61 m2-es házrész eladó.  Az ingatlan teljesen felúj...
35 600 000 HUF
583 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (34447385)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tolna megye, Szekszárd, Bartina városrészén 2026. Év tavaszi kezdéssel újépítésű, panorámás 2 lakásos társasház  egyik lakása e...
79 900 000 HUF
760 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (38527497)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 1282 m2
Szobaszám: 5
Új építésű családi ház eladó, hőszivattyús fűtéssel, terasszal, dupla GARÁZZSAL A családi ingatlan Érd-Parkváros közkedvelt ré...
140 000 000 HUF
1 196 581 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (84783955)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás, panorámás panellakás Óbudán Budapest III. kerületében, Óbuda központi, mégis zöldövezeti részén eladó egy 69 m...
79 900 000 HUF
1 157 971 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (85359979)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó újszerű téglalakás Rákoskerten! Új lakóit keresi egy 2018-ban épült, 83, 5 nm-es, 2 szintes téglalakás a XVII. kerület ...
138 000 000 HUF
1 662 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi lakóövezeti telek hirdetés (74725144)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1604 m2
Szobaszám: n/a
Eladó panorámás építési telkek Ürömön, a Völgyliget Lakóparkban! A lakópark második ütemében két egymás melletti telek kínálk...
189 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (89145735)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Óbuda frekventált részén – panorámás 91 m²-es, penthouse jellegű lakás eladó! Megvételre kínálunk a III. kerület közkedvelt r...
99 990 000 HUF
1 098 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (76433367)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma