Eladó ingatlanok (129518 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 518 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (28373695)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, teljeskörűen felújított lakás eladó a Nagytemplomtól 2 perc sétára! Debrecenben, a belváros szívében kínálo...
84 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni üzlethelyiség udvarban hirdetés (25937965)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 384 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Munkás szálló kialakítására is alkalmas 385 nm alapterületű ingatlan eladó. Hasznosíthatod még kereskedelmi célokra, raktárnak ...
177 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (94563534)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 6
Prémium ikerházfél Debrecen nyugati részén – Fészek lakópark Debrecen nyugati részén, a Fészek lakóparkban, csendes, kis lakók...
150 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (44723576)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, tágas lakás a Tócóskert szívében – Lidl közelében! Debrecen közkedvelt részén, a Tócóskertben, kiváló lokációval, 54...
56 200 000 HUF
1 040 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (95632246)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tágas, világos lakás a Ferenc téren liftes házban, 105 m², 3 szoba, kiváló elhelyezkedés! Budapest IX. kerületének egyi...
122 000 000 HUF
1 161 904 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagysápi családi ház hirdetés (23444764)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2788 m2
Szobaszám: 3
Nagysáp, takaros HÁZ! ! ! Eladásra kívánok Nagysáp központi részén, tégla építésű, 3 szobás, 110 m2 hasznos lakótérrel rendel...
39 500 000 HUF
359 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (44732198)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécs-Mecsekoldal déli részén eladó kertkapcsolatos, panorámás otthon! a Szurdok dűlő csendes, városhoz közeli környezetében kín...
95 900 000 HUF
904 716 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (19924375)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Pécsett, a Mecsekoldal déli részén kínálunk megvételre egy kiváló adottságú, gondosan karbantartott, belső kétszintes lakást a ...
89 000 000 HUF
735 537 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonysárkányi családi ház hirdetés (98439598)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 2028 m2
Szobaszám: 3
Karbantartott ház Bakonysárkányon! a 81-es fút mentén elhelyezkedő Bakonysárkányon, csendes utcában kínálom megvásárlásra ezt a...
49 000 000 HUF
306 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei tégla lakás hirdetés (72327389)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Balatonlellén vízparti, medencés, teljes Balaton panorámás, kiváló minőségű 2021-ben épült modern társasházban 105 nm hasznos a...
230 000 000 HUF
2 190 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui tégla lakás hirdetés (32967375)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Nyergesújfalun, az Idom utcában! Eladásra kínálok egy első emeleti, 44 m²-es, erkélyes lakást. a lakásban előszob...
23 900 000 HUF
543 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisbéri lakóövezeti telek hirdetés (42439577)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 7940 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek Kisbéren! Kisbéren, a Perczel Mór utcában kínálom eladásra ezt a 7940 m2-es építési telket. a Helyi Építé...
15 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokodi tégla lakás hirdetés (65289993)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljesen felújított, azonnal költözhető 40 m²-es lakás Tokod központi, mégis csendes részén saját terasszal és külön bejá...
36 900 000 HUF
922 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskédi családi ház hirdetés (17235249)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 421 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 5
Minden igényt kielégítő családi ház eladó Kecskéden! Kecskéden, újépítésű környezetben eladó, két szinten közel 400 nm alapter...
154 900 000 HUF
367 933 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokodi tégla lakás hirdetés (56478347)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a