Eladó ingatlanok (129519 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 519 db
Eladó Tatai ikerház hirdetés (51994954)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 3
Tatán Eladó! Tatáról röviden: Tata a tóparti város, mely kiváló kikapcsolódást biztosít a természet szerelmeseinek. a közeli ...
49 900 000 HUF
525 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui sorház hirdetés (32533492)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 985 m2
Szobaszám: 6
Nyergesújfalu egyik legjobb részén, közel a központhoz, mégis csendes, rendezett környezetben eladó egy tágas, jó állapotú sorh...
96 500 000 HUF
577 844 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (46398213)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 676 m2
Szobaszám: 4
Panorámás, medencés családi ház eladó Esztergom BúbánatvölgybenEz a kivételes adottságokkal rendelkező, panorámás elhelyezkedés...
104 900 000 HUF
888 983 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ácsteszéri családi ház hirdetés (36754494)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 16199 m2
Szobaszám: 5
Szeretne erdő mellett élni? Családi ház, gyönyörű panorámával, 16. 199 m2 területtel! Ácsteszér településen kínálok megvételre...
105 000 000 HUF
541 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárszentmihályi egyéb telek hirdetés (23923723)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 810 m2
Szobaszám: n/a
Székesfehérvár Maroshegy elején zártkerti telek eladó! Terület: 810 m2. Beépíthetőség: 3%. Művelési ág alól kivett terület (nem...
5 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni lakóövezeti telek hirdetés (97144967)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 962 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Debrecenben, a közkedvelt Bellegelőkert városrészben egy 962 nm-es, kiváló adottságokkal rendelkező telek! A telken víz,...
34 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (79835457)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Dobozi lakótelep legkedveltebb részén, a Műszaki Egyetemtől 7 perc sétára, eladó egy 55 m2-es, 2 szobás teljesen...
62 900 000 HUF
1 143 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (88514894)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen szívében, a Széchényi utcán eladó egy 47 m? -Es, 1. emeleti lakás, ahol minden egy karnyújtásnyira van: főtér, üzletek...
64 990 000 HUF
1 382 765 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni külterületi telek hirdetés (74638259)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3080 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Debrecen egyik legdinamikusabban fejlődő városrészén, Pallagon, a Barackvirág lakópark mögött található 3080 nm-es telek/...
34 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ebesi lakóövezeti telek hirdetés (87339359)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy 450 nm-es saroktelek Ebesen, közvetlenül a vasúti pályaudvar mellett, a település egyik legjobban megközelíthető rész...
21 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (95847735)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Hajdúböszörmény - Belváros, 54 nm-es, jó állapotú ingatlan saját tárolóval Helyszín: Hajdúböszörmény, Belváros Ala...
49 900 000 HUF
924 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (63786725)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 367 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178012 hivatkozási számú székesfehérvári családi ház. A család...
97 650 000 HUF
938 942 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (39346341)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Gerebytelepen felújítandó családi ház eladó! A családi ház 516 nm telken, 50 nm-es vegyes falazatú, cserép tetős. A ...
47 000 000 HUF
940 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (81714431)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 5
Debrecen Bihari kertben családi ház eladó! 540 Nm telken, 112 nm- es tégla építésű, cserép tetős családi ház található. a vil...
62 900 000 HUF
561 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (78334975)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 263 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen Torockó utcán, frekventált helyen levő családi ház. Paraméterek: Telek mérete: 263 nm Alapterület: 60 nm Felúj...
58 900 000 HUF
981 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (37593471)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az Openhouse Debrecen Hadházi úti Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178022 hivatkozási számú hajdúböszörményi társasházi lakás...
65 000 000 HUF
970 149 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (32644144)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 4
Debrecen belvárosában kert kapcsolatos ház eladó! A ház 133 nm- es, 100 nm kert kapcsolattal, tetőteres kialakítással. A ház...
95 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (43873951)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Debrecen Hadházi úti Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178584 hivatkozási számú debreceni társasházi lakás. Ela...
68 500 000 HUF
964 788 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni lakóövezeti telek hirdetés (44273536)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 594 m2
Szobaszám: n/a
Eladó társasház építésére alkalmas telek Debrecen! Debrecen, Mesterfalva városrészen. A telek Debrecen Mesterfalva városrészé...
163 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balmazújvárosi családi ház hirdetés (22697522)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Balmazújváros szélén eladó egy 82 nm-es, vegyes falazatú, felújítandó állapotú családi ház. Héjazata tetőcserép. Fűtés: kályh...
22 900 000 HUF
266 279 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal