Eladó ingatlanok (129521 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 521 db
Eladó Celldömölki zártkert hirdetés (68379262)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 43 m2
Szobaszám: n/a
Ság - Hegyen, zártkerti ingatlan kétszintes pincével eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra a Ság hegyen található, zá...
12 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi tégla lakás hirdetés (49374743)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hévíz kertvárosi részében, 54 nm félemeleti téglalakás eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Hévízen a Zrínyi utcába...
49 990 000 HUF
925 740 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagysimonyi családi ház hirdetés (97433297)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 1040 m2
Szobaszám: 4
Nagysimonyiban tetőtér beépítéses, 133 nm bútorozott családi ház eladó! Cellhaus Ingatlan Iroda kínálja eladásra, Nagysimonyib...
140 000 EUR
378 549 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki családi ház hirdetés (33256748)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 453 m2
Szobaszám: 3
Celldömölk – Alsóságon központi helyen, 80 nm családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Celldömölk Alsóságon...
25 000 000 HUF
312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szergényi családi ház hirdetés (97618527)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1799 m2
Szobaszám: 3
Szergényben, 93 nm háromszobássá bővített családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Szergényben található há...
15 000 000 HUF
161 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki hétvégi ház hirdetés (44974944)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 1005 m2
Szobaszám: 2
A Ság hegyen, panorámás kilátással 53 nm apartmanház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra Celldömölk Alsóságon, a Sá...
24 990 000 HUF
471 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (86739139)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budafok Kereszt utca közelében lévő felújítandó lakás. Az ingatlan összesen 5 lakóegységből áll, amiből az első utcafron...
31 700 000 HUF
960 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyéb ipari ingatlan hirdetés (25897653)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 1200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Vácon 40%-os szerkezetkész épület. Az ingatlan előnye, hogy a határoló falakon kívül szabadon variálható a felhasználásn...
299 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (29933733)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Nagykovácsi ófalu részén központhoz közel. Az ingatlan előnye, hogy Panorámás hegyoldalban helyezkedik el, ...
125 000 000 HUF
856 164 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (33975431)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó önálló, körbejárható családi ház Budapest XXII. Ker. Zöldövezeti, jó infrastruktúrával rendelkező részén, a Campona bevás...
198 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömendi családi ház hirdetés (81361143)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 5238 m2
Szobaszám: 2
Somogy megye, Csömenden eladásra kínálom az alábbi ingatlant. Ingatlan típusa: családi ház Telek méret: 5238 m² Szintek száma:...
29 800 000 HUF
310 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43453575)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A palotanegyedben polgári elegancia! Budapest egyik legpatinásabb részén, a Palotanegyed szívében, a hangulatos Somogyi Béla u...
94 900 000 HUF
1 066 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (26457546)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen kertvárosi részén földszintes kialakítású családi ház eladó. Az ingatlan 111, 26 nm-es, amerikai konyhás nappali 3 h...
139 000 000 HUF
1 252 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (63847929)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 420 m2
Telekterület: 607 m2
Szobaszám: 3
Debrecenben a Mikepércsi úton 3 szintes üzleti célokra is kiválóan alkalmas családi ház eladó. Ingatlan közvetlen főútvonal m...
250 000 000 HUF
595 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (66218673)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 66 m²-es, teljesen felújított lakás udvari beállóval és saját használatú tárolóval Frissen, teljeskörűen felújított, 66 ...
79 000 000 HUF
1 196 969 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi lakóövezeti telek hirdetés (66884292)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3620 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Budapesttől 45 km-re Pilis városában két helyrajzi szám alatt található déli fekvésű belterületi 3620 nm megosztható tele...
9 000 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Forrói családi ház hirdetés (53994454)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 3261 m2
Szobaszám: 2
Eladó Forró településén családi ház! a ház 93 nm telekméret 3261 nm! Bővebb infó telefonon! Az ár irányár alkuképes!
25 000 000 HUF
268 817 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (94737583)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
„Minden ingatlannak története van. ” Ez a belvárosi lakás nem csupán falak és négyzetméterek együttese – hanem egy élet lenyom...
63 000 000 HUF
818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (94884278)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Nyírszőlős csendes részén eladásra kínálok egy 83 nm-es, 2 szoba, nappali, konyha, étkezős, jó állapotú családi ház...
72 500 000 HUF
873 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (19464834)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Nyírszőlős csendes részén eladásra kínálok egy 83m2-es, 2 szoba + nappalis, étkező konyhás, kiváló állapotú családi...
72 500 000 HUF
873 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal