Eladó ingatlanok (129521 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 521 db
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (71988783)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 380 m2
Telekterület: 633 m2
Szobaszám: n/a
Budapest XIV. kerületének Alsórákos városrészében, a Szugló utcában kínálunk eladásra egy kiváló adottságokkal rendelkező, ipar...
449 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti külterületi telek hirdetés (72444568)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2594 m2
Szobaszám: n/a
Fót méltán közkedvelt Kurjancs városrészében kínálok eladásra egy hegyekre panorámás 2594 nm alaterületű, Mk-1 (kertes mezőgazd...
10 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (38857553)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 265 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 6
Dunaharasztin újépítésű nappali + 5 hálószobás családi ház 2026-os átadással ELADÓ! Modern, energiahatékony, családi ház épül...
180 000 000 HUF
679 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (68245473)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest 03. kerületében, Óbudán kínálunk eladásra egy családosok számára ideális lakást. Ez a 68 négyzetméteres, 4 szobás ing...
76 500 000 HUF
1 125 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (73764829)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Eladó igényes családi otthon Debrecen nyugodt, családbarát lakóövezetében Elegant Family Home for Sale in a Quiet, Family-Frien...
165 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (26436833)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: 3200 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza–Oros központi részének közelében eladásra kínálunk egy 139 m²-es, modern kialakítású, új építésű családi házat, mel...
98 500 000 HUF
708 633 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (22271371)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 620 m2
Telekterület: 3200 m2
Szobaszám: 4
Szeretne egy olyan otthont, ahol minden nap nyaralásnak érződik? Ez a mediterrán hangulatú, kétszintes családi ház Nyíregyházán...
250 000 000 HUF
403 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (55933992)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Borbánya központi részén, új építésű, minőségi, 142nm összterületű, Porotherm téglaépítésű, 3 szoba + tágas nappali...
100 990 000 HUF
711 197 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (89598474)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, Nyírszőlős elején eladó új építésű, minőségi kivitelezésű, 118 m²-es kulcsrakész ikerház. Az ingatlan elosztása: ...
115 000 000 HUF
974 576 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (93842554)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 1643 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Kaposváron, a keresett kisgáti városrészben, a Wass Albert utcában kínáljuk megvételre ezt az ikerházat, pontosabban annak jobb...
133 500 000 HUF
908 163 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (43424248)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 251 m2
Telekterület: 1063 m2
Szobaszám: 5
Budapest XVI. kerületének egyik legpatinásabb részén, eladásra kínálunk egy teljes egészében felújítandó, történeti jelentőségű...
229 000 000 HUF
912 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (61491989)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 635 m2
Szobaszám: 6
Debrecen-Alsójózsán, a Józsa Ligetben, közkedvelt családi házas övezetben, csendes, nyugodt szomszédsággal rendelkező aszfaltoz...
219 000 000 HUF
1 123 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánosházai családi ház hirdetés (77197366)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1185 m2
Szobaszám: 3
Jánosházán, kétszintes 110 nm családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Jánosházán található 110 nm, kétszin...
35 990 000 HUF
327 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki családi ház hirdetés (83394313)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1417 m2
Szobaszám: 5
Celldömölk-Alsóságon, 130 nm teljesen felújított családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Celldömölk-Alsósá...
63 400 000 HUF
487 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemenespálfai családi ház hirdetés (49255374)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1958 m2
Szobaszám: 3
Kemenespálfán három szobás, felújítandó családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Kemenespálfán található, 7...
8 990 000 HUF
124 861 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalalövői ikerház hirdetés (34271392)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 398 m2
Szobaszám: 2
Zalalövőn, 55 nm ikerház központi helyen eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Zalalövő központi helyen elhelyezkedő...
13 900 000 HUF
252 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai családi ház hirdetés (94849373)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: 1129 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Pápán a Rózsa utcában, 197 nm tetőteres családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Pápán a Rózsa utcában talá...
135 000 000 HUF
685 279 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemenesmagasi családi ház hirdetés (29394168)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2169 m2
Szobaszám: 3
Kemenesmagasiban, költözhető 65 nm háromszobás családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Kemenesmagasiban cs...
21 990 000 HUF
338 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyargencsi családi ház hirdetés (34974367)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1763 m2
Szobaszám: 2
Magyargencsen található, 62 nm költözhető családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra Magyargencsen található, ...
21 990 000 HUF
354 677 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki családi ház hirdetés (99939954)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 3
Celldömölk belvárosában, tetőtér beépítéses családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra Celldömölk központjában...
25 000 000 HUF
324 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal