Eladó ingatlanok (129989 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 989 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (34644253)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető lakás Pesterzsébet egyik legnyugodtabb részén! Ha egy kertkapcsolatos, jó állapotú tágas lakást keresel eg...
75 000 000 HUF
1 102 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (34578423)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Penthouse jellegű, prémium okosotthon a 2024-ben átadott új építésű Belsőparkos TÁRSASHÁZBAN Eladó 2024-ben épült, modern, tég...
152 000 000 HUF
1 475 728 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (83345444)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 4
Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, nyugodt, rendezett környezetben, egy 54 nm-es, és egy 33nm-es, két generációnak kiválóan...
79 990 000 HUF
908 977 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori tégla lakás hirdetés (14395335)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított ikerházfél eladó Monoron befektetőknek is ideális! 52 M², 2 szobás, tehermentes Teljes felújítás 2017-ben (vezetékek...
56 900 000 HUF
1 115 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (44774248)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 627 m2
Szobaszám: 5
Két szint, négy háló, parkosított udvar – ezt a vecsési családi házat imádni fogod! Ha eleged van a sablonos otthonokból, és ...
110 000 000 HUF
687 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (73893537)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 213 m2
Telekterület: 510 m2
Szobaszám: 6
Összeköltözők, nagycsaládosok, befektetők FIGYELEM! ! ! Eladásra kínálunk a 18. kerület Ganztelepen egy kétlakásos, pinceszut...
94 000 000 HUF
441 314 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (29467572)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 278 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 16
Kivételes befektetési lehetőség a főváros közelében – többlakásos ingatlan eladó Gyömrő szívében Gyömrő központi részén kínálo...
189 000 000 HUF
679 856 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (87492444)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
78 Nm-es világos otthon tágas terekkel, panorámás kertre néző erkéllyel – az Egressy tér közelében Elsősorban fiatal családokn...
110 000 000 HUF
1 410 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (37294342)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, galériás 2 szobás lakás eladó a 10. kerület csendes kertvárosi részén! Eladásra kínálok egy 35 m²-es, telj...
48 000 000 HUF
1 371 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (77447429)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Vállalkozók FIGYELEM. Kivételes lehetőség Kispesten. Budapest 19. kerületében kínálok eladásra egy 190 nm-es családi házat,...
109 000 000 HUF
573 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (26464983)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 6
Eladó tágas, kétgenerációs családi ház a XVIII. kerület szemeretelepi részén Budapest XVIII. kerületének csendes, kertvárosi k...
126 000 000 HUF
642 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (75242291)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 5
Vecsés csendes családias részénVecsés Krakkón barátságos utcában eladó új építésű családi házak. a kivitelező sok éves múlttal ...
149 900 000 HUF
936 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (67527196)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás, akár befektetésnek vagy első lakásnak készpénzes vevőknek! Budapest 21. kerületének frekventált részén talál...
24 900 000 HUF
996 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73368499)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egyedülálló Napfényes Otthon Eladó, Csendes Erdőszéli Környéken Fedezze fel ezt a különleges, napfényes ingatlant, ami kétgene...
149 900 000 HUF
1 153 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (47534383)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 404 m2
Szobaszám: 3
Amerikai konyhás nappali + 2 hálószobás, 114 nm-es új építésű családiház 404 nm-es saját telken. Eladó Budapest 18. kerületén...
133 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (48419243)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 3
Csendes kertvárosi részben, kiemelten biztonságos utcában HÁZRÉSZ 18. kerület, Szemere-telepen 62 nm-es, 2. 5 Szobás, étkező k...
59 900 000 HUF
868 115 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (98373412)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: 4
Eladó Vecsés Felsőhalmon egy netto 147 nm alapterületű, nappali+ három halószobás, belső kétszintes, 424nm-es saját kerttel, ga...
132 000 000 HUF
785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (34746616)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 5
149 900 000 HUF
936 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (84646347)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kényelmes otthon, remek elhelyezkedéssel Kőbánya szívében! Ez a világos, jól kialakított lakás tökéletes választás lehet akár e...
65 490 000 HUF
963 088 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (47572774)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 2
Csendes környezetben, remek lehetőség Üllőn! Eladó Üllőn, a Dobó István utcában egy 53 nm-es, 1+fél szobás, téglaépítésű csal...
53 900 000 HUF
1 056 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal