Eladó ingatlanok (15237 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 15 237 db
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (19466485)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy Hajdúszoboszló szívében található luxus téglalakás, mely ideális választás azok számára, akik a fürdőváros nyújtotta ...
48 000 000 HUF
1 297 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (34952745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel ezt a lenyűgöző, luxus téglalakást Hajdúszoboszló fürdőnegyedében, 2 perc sétára a termásfürdőtől. Az ingatlan 2016...
42 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb iroda hirdetés (89322329)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja:  REPREZENTATÍV, exkluzív iroda / üzlethelyiség eladó ...
134 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (48629953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű, panorámás, önálló családi ház nagy teraszokkal, Szentendre frekventált részén, pismány alsó részén Az eladó ...
164 900 000 HUF
1 298 425 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószőlősi telephely hirdetés (25427327)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 968 m2
Telekterület: 15194 m2
Szobaszám: n/a
A casanetwork  cegléd  eladásra kínálja a 174602115 számú Tápiószőlősi ipari területet. ELADÓ 15. 194 m2 területen található T...
230 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (53674632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 277 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Két generáció részére is alkalmas házrész, bútorozottan, max 2 szobás házra, házrészre cserélhető vagy eladó. Központ 10 perc g...
46 500 000 HUF
387 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (34498369)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 7
Eladó többgenerációs, jó állapotú családi ház a RENDESSYTELEPEN! Kedvező Rezsi: Igénylés esetén, a ház jogosult kétszeres gáz...
129 000 000 HUF
664 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (79335389)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 2877 m2
Szobaszám: 6
* * * 2012-Ben épült nappali + 5 szobás, szigetelt, napelemmel felszerelt családi ház 2877 nm-es telken * * * Eladásra kínálun...
119 000 000 HUF
820 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (81784948)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Rózsadombon 3 szobás lakás eladó! Eladó Budapest II. kerületében, annak is az egyik legjobb részén, a Rózsadombon egy hangula...
98 000 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi sorház hirdetés (58244332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 195 m2
Szobaszám: 5
***Két lakás egy áráért, remek közlekedéssel! *** Eladó egy felújított, 68 m2-es, belső kétszintes házrész, valamint egy 24 m2...
71 500 000 HUF
777 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi sorház hirdetés (49232343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
***ÁRCSÖKKENÉS! ***1. 548. 000. -Ft-os négyzetméterár a Rózsadombon! *** ***II. kerület, kapy utcáról nyíló utcában 1995-ben ép...
259 000 000 HUF
1 407 608 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (79712847)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Hajdúszoboszlón egy luxus tégla lakás, amely 2016-ban épült, és most 42 000 000 Ft irányáron elérhető. Az ingatlan 27 m2,...
42 000 000 HUF
1 555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaszentimrei kastély hirdetés (73832739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 545 m2
Telekterület: 13000 m2
Szobaszám: 10
C I T Y C Λ R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: Tiszaszentimrén, közel a Tisza-tóhoz, eladó egy 16 éve ...
407 951 584 HUF
748 535 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (26377957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A casanetwork  cegléd  eladásra kínálja a 174602111 számú Budapesti 6. kerületi 25 m2-es tégla felújított lakást. ELADÓ azonna...
49 900 000 HUF
1 996 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (76174434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Otthon start hitelre alkalmas családi ház! Használja ki a 3%-os támogatott hitelt első ingatlanhoz jutáshoz. Teljeskörű osp /cs...
24 500 000 HUF
222 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (75343543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, polgári, belvárosi otthon eladó. Egy szecessziós, masszív ház 2. emeletén kínálom megvételre, ezt a napfényben ús...
76 900 000 HUF
1 147 761 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyéb lakás hirdetés (44253345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában kétszobás felújított lakás gyönyörű KILÁTÁSSAL! Kecskémét belvárosában a Petőfi Sándor utcában kínálok...
58 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvarékasi családi ház hirdetés (22153387)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 848 m2
Szobaszám: 5
Jász-Nagykun Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Zagyvarékas központi részén egy 180 nm-es téglából épült 5 szobás családi háza...
33 990 000 HUF
188 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (44447787)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
ÜZLET/IRODA/KÁVÉZÓ. Hamarosan átadásra kerül (2026. 1. Negyedév). Ha Ön most adta/adja el ingatlanát és egy magas minőségű úja...
86 625 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (39474374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 205 m2
Telekterület: 577 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálunk egy új építésű, kétszintes egylakásos családi házat Dunaharaszti csendes, kertvárosias részén. Az ingatlan id...
180 000 000 HUF
878 048 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal