Eladó ingatlanok (15220 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 15 220 db
Eladó Balmazújvárosi családi ház hirdetés (36347535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: 1417 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Balmazújváros kedvelt szigetkerti részén egy 140 m2-es, 4 szobás, amerikai konyhás nappalis hangulatos család...
74 900 000 HUF
363 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (39444279)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 564 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! ! Ott, ahol a madarak ébresztenek, és a gát őrzi a nyugalmat. Eladó családi ház Kunszentmár...
7 000 000 HUF
116 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb üzlethelyiség hirdetés (63549872)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Vállalkozó szellemű vagy? Akkor ez egy biztos ajánlat számodra! Jövedelem nem 1-2 év múlva, hanem azonnal – egy 20 éve jól mű...
115 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Karakói családi ház hirdetés (32881674)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Az Ingatlan Presszó eladásra kínál felújított családi házat KARAKÓN. Az Ingatlan Presszó által kínált karakói 2 szobás család...
18 500 000 HUF
330 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Kunadacsi családi ház hirdetés (41649476)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 1230 m2
Telekterület: 93302 m2
Szobaszám: 14
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja:  Időtlen ékszerdoboz a természet ölelésében – Egy kú...
250 000 000 HUF
203 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (72769323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Eladó jó állapotú családi ház vállalkozásra alkalmas melléképülettel. Eladó Budapest, XVI. kerület, Cinkota városrészén egy j...
149 900 000 HUF
936 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (29346744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 252 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Műszaki paraméterek: • Külső falak Porotherm 30 K falazóblokk + hőszigetelés + rusztikus téglaburkolat • Monolit 20 cm vasbeton...
299 000 000 HUF
1 186 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (83132943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 6
Békéscsabán, a 3. kerületben 166 nm-es, 5 szoba + nappalis, modern és színeiben mediterrán stilusú családi ház eladó! Főépüle...
79 900 000 HUF
481 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári egyéb lakás hirdetés (88822979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sárváron a termálfürdő közelében épülő 6 lakásos társasházban kínálunk vételre egy nettó 53 nm alapterületű földszinti lakást 1...
56 040 500 HUF
1 057 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári egyéb lakás hirdetés (77848594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sárváron a termálfürdő közelében épülő 6 lakásos társasházban kínálunk vételre egy nettó 53 nm alapterületű első emelti lakást ...
58 662 500 HUF
1 106 839 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári egyéb lakás hirdetés (38894765)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sárváron a termálfürdő közelében épülő 6 lakásos társasházban kínálunk vételre egy nettó 29 nm, bruttó 40 nm alapterületű tetőt...
38 194 750 HUF
954 868 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi egyéb ház hirdetés (36759345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 335 m2
Telekterület: 1122 m2
Szobaszám: 4
Eladó, jól működő vendégház Sátoraljaújhely–Rudabányácskán – 1500 m²-es telken, medencével, szaunával! Ár: 140. 000. 000 Ft ...
140 000 000 HUF
417 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (86413439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított lakás Miskolc-Avas városrészen – Egyetemhez közel! Cím: Miskolc, Középszer utca Alapterület: 51 m² Szobák sz...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai egyéb lakás hirdetés (76523535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív lakópark épül Kiskunlacháza szívében! Hamarosan egy vadonatúj, modern otthonokat kínáló lakópark kivitelezése indul ...
53 600 000 HUF
1 116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (67344983)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 236 m2
Telekterület: 1116 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Befektetőknek, vállalkozóknak és nagycsaládosoknak ritka lehetőség Dunaharasztiban! 4 Épület egy telken, 30 percnyire Budapes...
129 500 000 HUF
548 728 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaszekcsői családi ház hirdetés (74155482)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted