Eladó ingatlanok (15106 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 15 106 db
Eladó Monori családi ház hirdetés (34479423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1428 m2
Szobaszám: 3
Eladó monoron két generációs családi ház tégla falazatú. Az ingatlan főbb jellemzői: belterületi telken található. Az ingatlan ...
39 900 000 HUF
511 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonyszentkirályi családi ház hirdetés (94636447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 308 m2
Telekterület: 1651 m2
Szobaszám: 2+ 6 fél
*** Kétgenerációs, várpanorámás családi ház bakonyszentkirályon! *** Csesznek közvetlen szomszédságában, a festői Bakonyszentk...
97 500 000 HUF
316 558 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Székkutasi tanya hirdetés (34252896)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Csongrád-Csanád vármegyében, Székkutas külterületén található, összesen 5635 m2 alapterületű mezőgazdasági ter...
65 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75435223)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Befektetők, fiatalok figyelem! Eladó Budapest viii. , Józsefvárosban egy 25 m2-es + 21 m2 álló galériával rendelkező, teljesen ...
46 990 000 HUF
1 879 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi hotel, szálloda, panzió hirdetés (47853652)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó panzió HÉVÍZEN! ! ! ! Hévíz központjának vonzásában, 7 km-re a Balatontól, közel a Tófürdőhöz kínálunk eladásra egy bej...
1 199 000 EUR
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádi családi ház hirdetés (49375942)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 5
Energiatakarékos, új építésű, modern családi ház HERNÁDON! A Pest vármegyei Hernádon, kertvárosi környezetben eladó, egy 700 ...
95 000 000 HUF
979 381 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (97591695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 533 m2
Szobaszám: 4
Válassza a minőséget! Kecskemét vacsiközben 2024_es építésű családi ház, azonnali KÖLTÖZÉSSEL! Eladásra kínálok kertvárosi kö...
110 000 000 HUF
940 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (83535743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 313 m2
Telekterület: 489 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kaposvár egyik legexkluzívabb részén, a Kecelhegyen egy háromszintes, luxusminőségben felújított családi ház, amely nemcs...
158 000 000 HUF
504 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (83444444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen belvárosában napfényes, tágas, 2. emeleti, 84 nm-es polgári lakás eladó! Főbb jellemzők: - 84 nm- hatalmas, napfény...
98 900 000 HUF
1 177 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (93745498)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 265 m2
Telekterület: 385 m2
Szobaszám: 5
Békéscsaba egyik kiemelt, rendezett kertvárosi környezetében kínáljuk megvételre ezt a három szintes, tehermentes családi házat...
75 500 000 HUF
284 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (73337869)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1329 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház nagy telekkel Vecsésen, az Andrássy-telepen! Vecsés egyik kedvelt részén, az Andrássy telepen kínálunk elad...
96 000 000 HUF
1 066 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (44835356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 485475-ös számú, Siófok központjában lévő balatoni örök panorámás panel lakás...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyberényi családi ház hirdetés (12554827)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 5
100% Kényelem és minőség - eladó családi ház NAGYBERÉNYBEN A balahomes ingatlan eladásra kínálja a 412843-as számú, gyönyörűen...
119 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (93364273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 4
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 411369-es számú, 2013-ban épült, 2023-ban teljesen felújított, 105 nm hasznos alap...
87 900 000 HUF
837 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (43445497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 5
A balahomes ingatlan eladásra kínálja a 366891-es számú, 2021-ben felújított, 300 nm-es, 658 nm-es telken lévő, kiváló tulajdon...
189 000 000 HUF
630 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki üdülő hirdetés (77476243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 360505-ös számú, 1970-es években épült, 20 nm hasznos alapterületű, jó állapotban ...
34 900 000 HUF
1 745 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (39324274)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 334357-es számú, 102 m2-es, 30 m2-es kertkapcsolattal rendelkező, kiváló tulajdons...
96 000 000 HUF
897 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonakarattyai üdülő hirdetés (63343729)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 330309-es számú, 1980-as években épült, panorámás, 142 nm hasznos alapterületű, 85...
159 000 000 HUF
1 119 718 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (21887734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja 330289-es számú, Balaton déli partján lévő, Siófok belvárosában, egy amerikai k...
58 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (68996392)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 321455-ös számú kis lakásszámú, 3 szobás, erkélyes, külön étkező-konyhás társ...
59 900 000 HUF
880 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal