Eladó ingatlanok (15106 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 15 106 db
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (81994367)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 309913-as számú kertkapcsolatos lakását, mely a Balatontól 50 m-re helyezkedi...
83 000 000 HUF
1 456 140 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (27249933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ritkaság Siófok belvárosában, nem érdemes lemaradni róla! A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 297107-es számú ú...
61 990 000 HUF
1 215 490 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Zamárdi családi ház hirdetés (47446955)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 5
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 280605-ös számú Zamárdi gyönyörű családi házas, új építésű házak környezetébe...
189 000 000 HUF
756 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (94398394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 6
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 275913-as számú, új építésű, 136 nm-es, kiváló tulajdonságokkal bíró, új építésű c...
145 800 000 HUF
1 072 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (47575595)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja 257373-as számú, Balaton déli partján lévő, Siófok Foki-hegyi kétszintes család...
85 000 000 HUF
1 036 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (26563794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja 257369-es számú, Balaton déli partján lévő, Siófok Foki-hegyi kétszintes család...
75 000 000 HUF
914 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb ház hirdetés (96598464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 448 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 7
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 253235-ös számú, jelenleg étterem és panzióként üzemelő ingatlanját, mely számos l...
290 000 000 HUF
647 321 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (73386443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 381 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 253219-es számú, új építésű, 74 m2-es, 381 m2-es telken lévő, kiváló tulajdonságok...
108 000 000 HUF
1 440 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (25926434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 253217-es számú, új építésű, 74 nm-es, 500 nm-es telken lévő, kiváló tulajdonságok...
84 900 000 HUF
1 147 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (72349776)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 253215-ös számú, új építésű, 68 nm-es, kiváló tulajdonságokkal bíró, új építésű cs...
72 900 000 HUF
1 072 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (53824536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 250977-es számú, új építésű, 91 nm-es, kiváló tulajdonságokkal bíró, új építésű cs...
103 900 000 HUF
1 141 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (33952994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 248573-as számú, Siófokon csendes, kertes, családi házas övezetben lévő 70 m2...
73 700 000 HUF
1 038 028 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (77379634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja 243759-es számú, Balaton déli partján lévő, Siófok Foki-hegyi kétszintes család...
68 000 000 HUF
829 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (13664234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 592 m2
Telekterület: 1163 m2
Szobaszám: 16+ 2 fél
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 243757-es számú, Siófokon a Balaton déli partján lévő 592 m2-es két lakóépüle...
685 000 000 HUF
1 157 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (29446432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A balahomes ingatlan eladásra kínálja a 229489-es számú, 2021-es építésű, vízparti panorámás társasházi lakását! A balahomes ...
73 500 000 HUF
1 792 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (39169733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
100% Kényelem és minőség - eladó lakás SIÓFOK A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 221375-ös számú, 2025-ös építésű, 5...
60 000 000 HUF
952 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (73719434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 379 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 213117-es számú, Siófok Balatonszéplakon a Balaton parttól és szabadstrandtól...
153 900 000 HUF
1 399 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszabadi családi ház hirdetés (37934398)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 824 m2
Szobaszám: 5
100% Luxus kényelem és minőség - eladó családi ház Siófok Aranypartjától 5 percnyire, medencével, szaunával, garázzsal A balah...
179 900 000 HUF
817 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (55864214)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 206069-es számú sorházi lakását, mely Siófok-Foki hegyen, kertes családi háza...
88 900 000 HUF
1 125 316 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszabadi családi ház hirdetés (37229528)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 357 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 204411-es számú, új építésű, CSOK-ra alkalmas, 75 nm-es, 357 nm-es telken lévő, ki...
75 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal