Eladó ingatlanok (15112 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 15 112 db
Eladó Ecseri családi ház hirdetés (87447378)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 5
A nyugalom szigete Budapest HATÁRÁBAN! Ecseren, 5 szobás, igényes családi ház bevezetett üzlethelyiséggel ELADÓ! Budapest k...
123 900 000 HUF
774 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádkaki családi ház hirdetés (32773453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Megvásárlásra kínál irodánk, egy 170 nm-es, négy szobás eltolt szintes ikerházat Hernádkakon. Az ingatlan egy különleges csal...
60 000 000 HUF
352 941 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (73245837)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 265 m2
Szobaszám: 6
A Vezér utcák csendes utcájában eladó egy újszerű, kétszintes családi ház, kiváló műszaki állapotban. Főbb előnyei: rendezett,...
165 000 000 HUF
785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni üzlethelyiség utcafronton hirdetés (45525299)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Sopron, Ógabona tér – a város egyik legforgalmasabb, legfrekventáltabb része. Ahol tényleg elérhető vagy! . . . És ami még font...
24 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári ikerház hirdetés (71345354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 169 m2
Telekterület: 2159 m2
Szobaszám: 4
Székesfehérvár legfelkapottabb helyén a maroshegyen eladó egy luxus 169 nm-es, 3 szobás + egy hatalmas amerikai konyhás, étkező...
114 000 000 HUF
674 556 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (64479734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
18. kerület legkedveltebb részén Almáskertben Almáskertben modern környezetben eladó új építésű ikerházfél. A kivitelező sok ...
149 900 000 HUF
1 094 160 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (32286634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
149 900 000 HUF
1 094 160 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (68949148)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás az Állatorvostudományi Egyetem közelében és a Városligettől sétatávolságra! Kínálunk egy frissen felújított, vilá...
77 000 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (43624552)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 504 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegye, Kecskemét, Máriaváros részen 109 m2 hasznos alapterületű kétszintes családi ház 58 m2 pincével, garázzsal...
98 000 000 HUF
593 939 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi hétvégi ház hirdetés (94338559)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 230 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház tóparti környezetben! Tulajdonostól eladó egy 2004-ben épült 3 szobás, 64 nm-es tégla családi ház dupla tel...
67 900 000 HUF
1 060 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (34867759)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 7200 m2
Szobaszám: 2+ 4 fél
Békéscsaba központjától 3 km-re, korszerű, modern, passzív ház eladó. a főépület 130 nm-es, 5 szoba + nappalis. Parkosítva, ter...
89 000 000 HUF
684 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (26486367)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 594 m2
Szobaszám: 6
Több generációs! Két lakásos családi ház eladó! Csepelen csendes kertvárosi övezetben, rendezett, igényes, 200 nm es lakóterü...
155 000 000 HUF
775 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (99429574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 180 nm-es, 2 szintes ikerház Budapest 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban. Telek/Épület leírás:A h...
124 900 000 HUF
693 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi ikerház hirdetés (12696143)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 531 m2
Szobaszám: 3
Pestújhely csendes, kedvelt utcájában eladó 2023-ban épült, belsőú két szinten 82 m2 lakófelülettel amerikai konyhás nappali + ...
109 000 000 HUF
1 329 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (66467872)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó exkluzív, teljesen felszerelt tetőtéri lakás Nyíregyháza belvárosában – nagy terasszal, opcionális zárt garázzsal és Udva...
94 900 000 HUF
1 143 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni egyéb ház hirdetés (77323737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 334 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 10
Sopronban, az elkerülő úthoz és a határhoz közel, Sopron városára néző csodás panorámával eladó egy több szintes családi ház (p...
180 000 000 HUF
538 922 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci üzlethelyiség utcafronton hirdetés (22499939)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó üzlethelyiség Miskolc Selyemréten – bejáratott vendégkörrel, azonnal birtokba vehető állapotban Miskolc egyik jól megköz...
19 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőzsolcai családi ház hirdetés (53348224)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted