Eladó lakás 30 millióig (1994 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 994 db
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (97442149)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Miskolcon, a Huba utcában egy téglaépítésű társasház 2. emeletén található, 1+2 fél szobás, nyugati fekvésű, loggiás laká...
26 000 000 HUF
509 803 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (37391467)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szeged belvárosában kínálunk eladásra egy 40 m²-es lakást, amelyhez tartozik egy 10 m²-es saját tároló és egy 125 m²-es megtisz...
29 000 000 HUF
674 418 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (23374292)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szeged belvárosához közel, a népszerű Szent Miklós utcában eladó egy 21 nm-es, fejlesztési lehetőségeket kínáló ingatlan! A la...
12 000 000 HUF
571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (79299647)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem, Szeged belvárosában egyedülálló lokációs adottságokkal rendelkező felújítandó 33 m²-es lakást kínálunk ela...
23 000 000 HUF
766 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (55557464)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szeged belvárosához közel, a népszerű Szent Miklós utcában eladó egy 21 nm-es, fejlesztési lehetőségeket kínáló ingatlan! a lak...
12 000 000 HUF
571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (42756975)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 000 000 HUF
674 418 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74757458)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületének folyamatosan fejlődő részén eladó egy 25 nm-es, földszinti, udvari elhelyezkedésű öröklakás, amely k...
22 000 000 HUF
880 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (46164327)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika városában, az Építők útján, 2 szobás, 47 m2-es, 3. emeleti, tehermentes, felújítandó lakás eladó tégla épületben....
17 000 000 HUF
361 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (74133473)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
17 000 000 HUF
361 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (99876822)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca végén, egy 51 nm-es, részben felújított, 2 szobás lakást, 9 e...
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (13393138)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos mini garzon Zugló kertvárosi részén tökéletes első lakásnak vagy befektetésnek! Zugló egyik legkedveltebb, ker...
29 900 000 HUF
1 868 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (39953346)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság! Kattints a ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (59926893)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
**Felújítandó, saját kertkapcsolatos lakás eladó Fót központi részén kiváló lehetőség első otthonnak vagy befektetésnek**Fót kö...
26 500 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (62465973)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szentes kertvárosi részén eladó egy világos, 47 nm-es, 1, 5 szobás 5. emeleti lakás, kiváló elhelyezkedéssel, csendes, rendezet...
30 000 000 HUF
638 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (58144393)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis alapterület, nagy lehetőség – ideális első lakás vagy biztos befektetés a VIII. kerületben! Budapest VIII. kerületének fo...
22 000 000 HUF
880 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (42413593)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (11974982)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
✨Heves megyében, Petőfibányán kínálom eladásra ezt a 43 nm-es, felújított 1 szobás, jó elrendezésű északi tájolású, lakást. ✨ ...
28 300 000 HUF
658 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai panel lakás hirdetés (41865447)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Táborfalván megvételre kínálok egy 54 m2-es, II. emeleti lakást. A klimatizált ingatlanban 1 szoba, konyha-étkező-nappali, für...
29 900 000 HUF
553 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári panel lakás hirdetés (87373543)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megvételre ezt a Dunaföldváron, a laktanya városrész csendes, parkos környezetében eg...
28 500 000 HUF
647 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (62493469)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljeskörűen felújított GARZONLAKÁS! XX. kerület csendes mellékutcájában kínálunk eladásra egy 26 nm-es, 1 szobás társasházi ...
29 900 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal