Eladó lakás 30 millióig (1993 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 993 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (62493469)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljeskörűen felújított GARZONLAKÁS! XX. kerület csendes mellékutcájában kínálunk eladásra egy 26 nm-es, 1 szobás társasházi ...
29 900 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (33454443)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya Újváros kedvelt részén, egy 10 emeletes, rendezett társasház 4. emeletén kínálunk megvételre egy felújítandó, kiváló ...
28 900 000 HUF
802 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (27743698)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából egy kiváló állapotú, tehermentes lakást Nógrád vármegyében, ...
19 900 000 HUF
382 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (74551547)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A történelmi belváros közelében a Károly János utca elején, a városban a jelenleg legolcsóbb, társasházi téglalakása eladó! Az...
28 000 000 HUF
736 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi tégla lakás hirdetés (45449821)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Edelény városában egy 51 nm alapterületű lakást. Az ingatlan két szobával rendelkezik, amelyek burkolata hajó...
15 500 000 HUF
303 921 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi tégla lakás hirdetés (49172735)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Edelény csendes, nyugodt környékén, egy tehermentes ingatlan várja új tulajdonosát. Ez a használt lakás 91 négyzetméteren terül...
14 200 000 HUF
156 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi tégla lakás hirdetés (46573624)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egy igazán különleges lehetőséget kínálunk Önnek, amely tökéletes választás lehet fiatal felnőttek számára, akik saját otthonra...
13 800 000 HUF
255 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (47863267)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunakeszi Gyártelepen a Kandó Kálmán sétányon, 2. emeleti, 2 szobás, erkélyes lakás haszonélvezeti joggal terhelten eladó. ( F...
29 000 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (38914474)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonban, barátságos, rendezett lakótelepen egy 59 m2-es, 2 szobás er...
26 500 000 HUF
449 152 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (99813743)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten eladó 1 szobás lakás, mely azonnal KÖLTÖZHETŐ! Kecskeméten eladó egy 1. emeleti, egy szobás, lakás. Az ingatlan főb...
29 900 000 HUF
830 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (93462486)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Szolnok belárosában, a piacnál egy 2 szobás, második emeleti erkélyes lakást. Az ingatlan őrzi az eredeti áll...
29 500 000 HUF
578 431 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Túrkevei tégla lakás hirdetés (28733393)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Túrkeve szívében, a Petőfi téren eladásra kínálunk egy 62 nm-es, 2. emeleti 3 szobás, felújítandó lakást. Az ingatlan lakható á...
25 500 000 HUF
411 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42447152)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kompakt, minigarzon kiváló lokációban, azonnal költözhető! ** Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén, kínálunk ...
27 900 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (42653449)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 9 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó újszerű, berendezett mini-garzon zuglóban! (1/1 Tulajdon) Budapest 14. kerületében (Alsórákos), a Kassai térhez közel kín...
29 900 000 HUF
3 322 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99336986)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
** Kompakt, modern minigarzon kiváló lokációban, azonnal költözhető! ** Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén,...
25 900 000 HUF
2 158 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49317553)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
27 900 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (65494477)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nógrád megyében, Báronyterenye Nagybátonyi részén eladó egy első emeleti 1 szobás, teljeskörűen felújított tégla lakás. Az ing...
18 500 000 HUF
660 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai panel lakás hirdetés (59936288)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békéscsabán, a Lencsési lakótelepen, 4 szintes társasházban eladó egy 58 nm-es, 2 külön bejáratú szobával rendelkező, erkélyes ...
28 900 000 HUF
498 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (38913333)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (55449266)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó, de azonnal költözhető, hangulatos 2 szobás lakás eladó Miskolcon, Selyemréten, csendes mellékutcában, közvetlenül ...
24 500 000 HUF
480 392 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal