Eladó lakás 30 millióig (1994 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 994 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (55449266)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó, de azonnal költözhető, hangulatos 2 szobás lakás eladó Miskolcon, Selyemréten, csendes mellékutcában, közvetlenül ...
24 500 000 HUF
480 392 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (35584694)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181691 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
29 900 000 HUF
934 375 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (41454257)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181130 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
17 900 000 HUF
397 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (83956496)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177500 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
28 990 000 HUF
557 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (37196549)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181690 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
29 900 000 HUF
553 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (65276442)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szentes kertvárosi részén eladó egy világos, 47 nm-es, 1, 5 szobás 5. emeleti lakás, kiváló elhelyezkedéssel, csendes, rendezet...
30 000 000 HUF
638 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (97743753)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy jó állapotú, praktikus elrendezésű garzonlakás Szekszárdon, a kórházhoz közel egy rendezett társasház második emeleté...
24 990 000 HUF
892 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (93745239)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
24 990 000 HUF
892 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (45843731)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
30 000 000 HUF
638 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (98392787)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1 szobás, földszinti lakás Salgótarján déli részén! Salgótarjánban, a Déryné úton kínálunk eladásra egy déli tájolású, ...
8 900 000 HUF
317 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balassagyarmati panel lakás hirdetés (22245343)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Balassagyarmat kedvelt zöldövezeti részén az 1970- es évek elején épült Nógrádi Sándor lakótelepen vált eladóvá ez a 36 négyzet...
21 500 000 HUF
597 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (37347493)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Földszinti, erkélyes, 2 szobás lakás eladó Salgótarjánban, Zagyvapálfalván! Salgótarjánban, a Déryné úton kínálunk eladásra e...
6 990 000 HUF
127 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (34543936)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Átmenő forgalomtól mentes, csendes mellékutcában lévő, jó állapotú, tégla építésű társasházi LAKÁS Az ingatlan önálló helyrajz...
27 500 000 HUF
859 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (46384797)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Salgótarjánban a Salgó út csendes részén eladóvá vált 51 nm-es, 2. emeleti, 2 szobás, felújítandó állapotú tégla szerkezetű lak...
11 200 000 HUF
219 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (25338762)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kiváló elosztású lakás eladó a tallinn VÁROSRÉSZBEN! Keresi új otthonát vagy befektetési lehetőségét Szolnok egyik legkedvelt...
28 450 000 HUF
569 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (35936552)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolc közkedvelt részén, a Szentpéteri kapuban, a Katowice utcában eladásra kínálok egy 43 m²-es, másfél szobás, gázkonvektor...
27 500 000 HUF
639 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (34173294)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lakás jellemzői: - 43nm, 2. emeleti, tégla, - 2 külön nyíló szoba, - műanyag nyílászárók, - hűtő- fűtő klíma, - felújított ...
28 900 000 HUF
642 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (27325927)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Komló közkedvelt Szilvás városrészében vár ez a kedves, földszinti lakás, ami nemcsak első otthonnak szuper választás, hanem id...
29 000 000 HUF
604 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (28954655)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújvárosban a Béke városrészében, parkos csendes környezetben a Tavasz utcában 47nm-es 2 szobás felújítandó lakást kínálunk ...
29 900 000 HUF
636 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (47242942)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kispesten, az Ady Endre úton eladó egy (igény szerint felújítandó) 33 m2-es + 7 m2 állógalériás lakás, 20 m2-nyi saját használa...
29 900 000 HUF
906 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal