Eladó lakás 30 millióig (1995 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 995 db
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (28954655)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújvárosban a Béke városrészében, parkos csendes környezetben a Tavasz utcában 47nm-es 2 szobás felújítandó lakást kínálunk ...
29 900 000 HUF
636 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (47242942)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kispesten, az Ady Endre úton eladó egy (igény szerint felújítandó) 33 m2-es + 7 m2 állógalériás lakás, 20 m2-nyi saját használa...
29 900 000 HUF
906 060 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sárospataki tégla lakás hirdetés (13993285)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sárospatak város központjában, társasházi lakás eladó. Az 1973-ban épült lakóingatlan 73 m2 alapterületű. Az épület erős alapok...
25 900 000 HUF
354 794 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35338659)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza - 35 m² - 4. emelet Az ingatlan főbb jellemzői: - 1 nappali + fél szoba - Külön konyha - Fürdőkádas fürdőszoba wc-...
28 900 000 HUF
825 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (37493347)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kis lakás Nagykanizsán! Nagykanizsa egyik kedvelt városrészében kínálunk megvételre egy 43 m²-es, másfél szobás lakást, ...
21 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (79874573)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonban, barátságos, rendezett lakótelepen egy 63 m2-es, 2 szobás er...
19 500 000 HUF
309 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési panel lakás hirdetés (59774334)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békés városában, belvárosközeli, nyugodt környezetben - azonnal költözhető 2 szobás panel lakás! Békés, frekventált elhelyezk...
24 000 000 HUF
436 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési panel lakás hirdetés (54534392)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békés, Bánhida városrészén eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, 55 m2-es, 2 szobás, erkélyes lakás, amely remek lehetőség...
13 500 000 HUF
245 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőberényi tégla lakás hirdetés (45344294)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Családi Ház Mezőberény Központjában! Ez az ingatlan ideális választás olyan fiatal pároknak vagy családoknak akik kerte...
24 500 000 HUF
207 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (94334659)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó, de azonnal költözhető, hangulatos 2 szobás lakás eladó Miskolcon, Selyemréten, csendes mellékutcában, közvetlenül ...
26 000 000 HUF
509 803 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (83629348)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika városában, az Építők útján, 2 szobás, 47 m2-es, 3. emeleti, tehermentes, felújítandó lakás eladó tégla épületben....
17 000 000 HUF
361 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (44344374)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás - Fantasztikus ár - Azonnal költözhető - Kazincbarcika Ez a szépen megújult lakás Kazincbarcika szívében várj...
16 900 000 HUF
402 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (73353579)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
**Felújítandó, saját kertkapcsolatos lakás eladó Fót központi részén kiváló lehetőség első otthonnak vagy befektetésnek**Fót kö...
26 500 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (94933923)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181528 hivatkozási számú pápai társasházi lakás. Pápán az Erzsébet város...
26 850 000 HUF
706 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali panel lakás hirdetés (71574982)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Központi lakás! Marcaliban, mindenhez közel eladó ez a második emeleti, 50 m2-es, kétszobás panel lakás. Az ingatlan nyugati...
24 900 000 HUF
498 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (26123756)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított szuterén lakás eladó a 10. kerületben, a Szent László tér közelében! Kiváló lehetőséget kínálunk azok számára, akik ...
22 500 000 HUF
803 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (79415352)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika, Építők útján eladó egy 2 szobás, 47 nm-es, 3. emeleti, tehermentes, felújítandó lakás tégla épületben. Vételár k...
17 000 000 HUF
361 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (94795748)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kazincbarcika belvárosában eladó egy szépen megújult 42 nm-es, 2. emeleti, egyszobás lakás vadonatúj klímaberendezéssel, ami té...
16 900 000 HUF
402 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (39714938)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc Diósgyőr kedvelt részén az Árpád utcán egy 51 nm-es, 2 szobás, átlagos állapotú 3. emeleti lakás 10 emeletes pane...
28 900 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai panel lakás hirdetés (95973339)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Baján, a Kodály Zoltán utcában eladó egy 34 nm-es, 1 szobás, 4. emeleti panellakás. Az ingatlan panelprogramos, a felújítás tel...
26 500 000 HUF
779 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal