Eladó lakás 30 millióig (2003 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 003 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55633373)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest, VIII. kerület – Csobánc utca / Orczy-kert közelében frissen felújított, azonnal költözhető 27 nm-es, ablakos szuterén...
20 500 000 HUF
759 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38748444)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest, VIII. kerület – Csobánc utca / Orczy-kert közelében frissen felújított, azonnal költözhető 31 nm-es, ablakos szuterén...
22 500 000 HUF
725 806 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (87354494)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Dunaújváros belvárosában, a Városháza téren kínálok megvételre egy 3. emeleti, másfélszobás, 45 m²-es, erkélyes téglalakást. ...
29 500 000 HUF
655 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gádorosi tégla lakás hirdetés (64959333)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Új tulajdonosát keresi Békés Vármegye egyik kistelepülésén Gádoroson egy 80 nm alapterületű dupla komfortos, 1+2 szobás, 2. eme...
15 500 000 HUF
193 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (38738738)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179889 hivatkozási számú nagykanizsai kertkapcsolatos társasházi la...
11 000 000 HUF
343 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai panel lakás hirdetés (84472875)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179881 hivatkozási számú nagykanizsai társasházi lakás. Nagykaniz...
18 900 000 HUF
525 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (92679953)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonban, barátságos, rendezett lakótelepen egy 59 m2-es, 2 szobás er...
21 800 000 HUF
369 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (73589723)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kis garzon lakás Budapest x. kerület Gyárdűlő részén! Ideális lehetőséget kínál egyedülállóknak vagy befektetőknek egya...
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Almásfüzitői tégla lakás hirdetés (97281353)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Almásfüzitőn, Komárom-Esztergom vármegyében, az vasútállomással szemben, két emeletes, tégla építésű társasházban, második emel...
29 990 000 HUF
483 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (99935381)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sopronban a sörgyár közelében, földszinti 39 nm-es, 2 szobás ingatlan, (egyéb besorolású ingatlan) udvari parkolási lehetőséggel eladó. Ingatlan mért távhős fűtéssel rendelkezik. Ár: 24, 99 M Ft. Érd: 06 20 939 7745
24 990 000 HUF
640 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (45652647)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 10 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Lövöldén eladó garzon lakássá alakítható helység. A 10 nm es egyéb besorolású helység jelenleg üzletként hasznosított, de a ...
9 490 000 HUF
949 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (94537964)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Árcsökkenés! Korábbi ár: 26 900 00 Ft. Új ár: 25 500 000 Ft! Miskolcon, a Belváros közvetlen közelében, a kedvelt Malomszög ut...
25 500 000 HUF
728 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (33133523)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a remek lehetőséget Sátoraljaújhely településen, ahol eladóvá vált egy tágas, 83 négyzetméteres téglalakás önál...
17 900 000 HUF
215 662 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (15979622)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy tágas, 81 négyzetméteres téglalakás Salgótarján szívében, a Vásártéren. Az ingatlan jó állapotban várja új tulajdonos...
18 900 000 HUF
233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (43479774)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Komárom központjába költöznél, vagy egy értékálló befektetést keresel? Ez a kompakt, keleti fekvésű, rendkívül alacsony fenntar...
29 990 000 HUF
1 110 740 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (46832675)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Salgótarján központjában, az Arany János úton! Salgótarján városközpontjától mindössze pár perc sétára, az Arany ...
21 690 000 HUF
471 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (57376447)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb lakás hirdetés (42583473)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy lehetőségekben gazdag, 81 nm-es felújítandó lakás...
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi panel lakás hirdetés (29794988)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeretnél egy olyan lakást, ahova csak be kell költözni? Akkor most megtaláltad a tökéletes választást! Eladó Mezőhegyes város ...
20 900 000 HUF
348 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (44372447)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város központjában egy többlakásos társasház (sorh...
5 000 000 HUF
92 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal