Eladó lakás 30 millióig (2003 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 003 db
Eladó Orosházai panel lakás hirdetés (13472721)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Orosháza városközpontjában, csendes utcában háromszobás, részben felújított, erkélyes, klímás, 59 m2-es lakás panelprogramos há...
22 500 000 HUF
381 355 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi panel lakás hirdetés (64442372)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A  törökszentmiklósi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy törökszentmiklósi 2. emeleti lakást az alábbi paraméterekk...
26 900 000 HUF
560 416 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (71438323)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Emelt szintű szerkezetkész lakások eladók Csepelen! Vásároljon most kedvező feltételekkel a dinamikusan fejlődő városrészben! ...
27 500 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (77755335)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (37455249)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem, Szeged belvárosában egyedülálló lokációs adottságokkal rendelkező felújítandó 33 m²-es lakást kínálunk ela...
23 000 000 HUF
766 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (34373997)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179932 hivatkozási számú zalaegerszegi társasházi lakás. Zalaege...
29 500 000 HUF
686 046 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (92442931)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest x. kerületében csendes utcában, egy 22 nm-es 1. emeleti galériás garzon lakás. A lakás egy galériás szobából, ...
29 900 000 HUF
1 359 090 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ukki tégla lakás hirdetés (83734393)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Ingatlan Presszó eladásra kínál tégla lakást Ukkon. Az Ingatlan Presszó által kínált ukki lakás jellemzői: - Sümegtől 9 k...
9 900 000 HUF
137 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (57487758)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kétszobás lakás a szentpéteri kapuban! Eladó a Pozsonyi utcán egy 52nm-es, kétszobás, erkélyes lakás egy szigetelt épület...
27 900 000 HUF
536 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (52599635)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolcon a Bulgárföldön a Fazola Henrik utcán egy 54 nm-es, 2 szobás, felújítandó állapotú erkélyes lakás 4 emeletes tég...
22 990 000 HUF
425 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai panel lakás hirdetés (83334379)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
22 500 000 HUF
381 355 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi panel lakás hirdetés (73544926)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó Mezőhegyes szívében egy 3 szobás, gázcirkós fűtésű, részben felújított panellak...
12 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai egyéb lakás hirdetés (79785259)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Orosháza külterületén, Békés megyében egy különleges hangulatú, 71 nm-es társasházi lakás, amely egy nyugodt, természetkö...
29 000 000 HUF
408 450 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (54673453)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás Budapest x. kerületében, Gyárdűlőn – Ideális befektetés vagy első saját otthon Budapest x. kerületének Gyárd...
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai egyéb lakás hirdetés (35335662)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Kiskunfélegyházán egy teljes körűen felújított, 34 m2-es, 1 szobás, földszinti lakást, amely kiváló elhelyezk...
27 900 000 HUF
820 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai egyéb lakás hirdetés (35335662)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
27 900 000 HUF
820 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (32552337)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kis garzon lakás Budapest x. kerület Gyárdűlő részén! Ideális lehetőséget kínál egyedülállóknak vagy befektetőknek egya...
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (95365539)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Dunaújvárosban a Római körúton egy 4. emeleti 2 szobás részben felújított lakást. Az ingatlanban egy tisztaság...
28 499 000 HUF
537 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (42483247)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (49386984)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás a Mázsa tér közelében 30 millió alatt! Eladó egy 26 nm-es, 2. emeleti garzonlakás Budapest x. kerületének G...
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal