Eladó lakás 40 millióig (4755 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 755 db
youtube videó Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (94893597)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 38 m²-es, földszinti, teljeskörűen felújított lakást Nagykanizsa egyik legnépszerűbb, csendes és rendezet...
28 300 000 HUF
744 736 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pásztói tégla lakás hirdetés (36447446)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljeskörűen felújított földszinti lakás eladó Pásztó központjában Eladásra kínálunk egy 45 m²-es, modern, földszinti lakást P...
34 000 000 HUF
755 555 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (82619754)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Nyugati pályaudvartól pár perc sétára eladó egy jó állapotú, jelenleg lakásként berendezett és használt 24 nm-es ingatlan. U...
39 900 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (36973637)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lakás egy szigetelt homlokzatú, rendezett társasházban található, ahol a fűtést gázkonvektorok, a meleg vizet pedig villanybo...
32 900 000 HUF
587 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi tégla lakás hirdetés (82749752)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Harkányban egy tágas erkélyes, 3. emeleti, 1 szobás, 26 m? -Es felújított apartman? Ideális választás akár nyaralásra, ak...
21 900 000 HUF
842 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (13349319)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Dunaújvárosban egy 59 nm-es, 1+2 félszobás, 9. emeleti panel lakás ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megvételre ...
30 990 000 HUF
525 254 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94574648)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Palotanegyed szívében sokoldalú, frissen felújított ingatlan eladó! Azonnal költözhető, tehermentes, üzleti célra is ALKALMAS! ...
39 990 000 HUF
1 025 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63448264)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Stílusos mini otthon a belváros közelében! Befektetésnek vagy első lakásnak is tökéletes választás lehet. ELADÓ a VIII. kerül...
32 000 000 HUF
2 133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (53939766)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó csepelen a plázához közel egy nagy szeparált terasszal rendelkező 39 nm-es sorházi LAKÁS****Az udvarban 3 lakás van - a m...
39 900 000 HUF
1 023 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gádorosi tégla lakás hirdetés (53117957)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Új tulajdonosát keresi Békés Vármegye egyik kistelepülésén Gádoroson egy 80 nm alapterületű dupla komfortos, 1+2 szobás, 2. eme...
15 500 000 HUF
193 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (94898233)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Dunaújváros, Technikum városrészben eladó zöldövezeti, tégla építésű ház tetőterében lévő 41 m2-es, 1 szobás lakás. A lakás fe...
23 000 000 HUF
560 975 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi tégla lakás hirdetés (58233572)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka lehetőség Kiskőrösön- eladó újonnan kialakított lakások! 34, 21 Nm Ingatlan jellemzői: - konyha, fürdő+WC, nappali - aka...
40 000 000 HUF
1 176 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri tégla lakás hirdetés (23197182)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Sajószentpéter bév telepen földszinti, 2+1 félszobás, 54m2-es, részben felújított, kívülről szigetelt lakás eladó. a lakáshoz e...
20 900 000 HUF
387 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (98332434)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában hangulatos kis lakás eladó! - a lakás 25 nm-es felújított szigetelt tégla építésű. - a lakásban egy sz...
35 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (71952739)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs keleti részén eladó egy földszinti, 35m2-es garzon, tégla épületben. Az ingatlan teljesen felújítandó állapotú! Az algsorb...
20 900 000 HUF
597 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (29497932)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs keleti részén eladó egy földszinti, 35m2-es garzon, tégla épületben. Az ingatlan teljesen felújítandó állapotú! Az algso...
20 900 000 HUF
597 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (28254414)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs keleti részén eladó egy - földszinti, - 35 m2-es garzon, - tégla épületben. Az ingatlan teljesen felújítandó állapotú...
20 900 000 HUF
597 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (33293967)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bátonyterenye városközpontjában felújított, erkélyes, 2 szobás lakás eladó! Nógrád megye egyik legkedveltebb részén, Bátonyte...
17 800 000 HUF
329 629 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési panel lakás hirdetés (48747344)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a