Eladó lakás 40 millióig (4755 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 755 db
Eladó Békési tégla lakás hirdetés (33397433)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Békésen, városközpontban kínálom eladásra ezt a hangulatos 4. emeleti tetőtéri kis ékszerdobozt! Ezt a lakást fiatal pároknak, ...
21 500 000 HUF
447 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bélapátfalvai egyéb lakás hirdetés (16343572)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó könnyűszerkezetes nyaraló Bélapátfalván, a tó közelében! Bélapátfalva egyik legszebb részén, a tóhoz közel kínáljuk megv...
29 900 000 HUF
598 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bonyhádi tégla lakás hirdetés (32571369)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna megye Bonyhád legkedveltebb városközponti részén eladó egy téglából épült polgári típusú társasház első emeletén, 75 nm l...
21 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bonyhádi tégla lakás hirdetés (92482537)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tolna megye Bonyhád legkedveltebb városközponti részén eladó egy téglából épült polgári típusú társasház első emeletén, 71 nm l...
21 000 000 HUF
295 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (65799323)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában hangulatos kis lakás eladó! - a lakás 25 nm-es felújított szigetelt tégla építésű. - a lakásban egy sz...
35 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (29934274)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A partner ingatlan eladásra kínál Kaposváron a Gróf Apponyi köz 10-es szám alatt egy részben szuterénos, részben földszinti, 1....
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (52387834)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A szolnoki CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Szolnokon a Várkonyi téren egy első emeleti két szobás tehermentes lakást...
28 800 000 HUF
600 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (49514844)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Oroszlány központi részén, az első emeleten eladó egy összkomfortos, bútorozatlan lakás. A Lux Ingatlaniroda Oroszlány kínála...
25 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (31367333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eger, Almagyar város részben, örök panorámás telken lévő társasházban, 1 szobás, 29m2-es lakás eladó. Frekventált helyen, új é...
39 000 000 HUF
1 344 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai egyéb lakás hirdetés (75545343)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye, Kiskunfélegyháza, Városközpontban 43 m2 hasznos alapterületű felújítandó házrész, 1297 m2 osztatlan közös...
14 000 000 HUF
325 581 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (79453741)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 46 négyzetméteres, teljesen felújított belső terekkel rendelkező, tégla építésű lakás, mely a város szívében, a közpo...
39 999 999 HUF
869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (15277933)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó lakás Csepelen, rendezett, csendes udvarban! Csepelen, nyugodt környezetben eladó egy 44 m²-es, 2 szobás laká...
34 900 000 HUF
793 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (82532849)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szolnok belvárosában eladásra kínálok egy 2 emeleti 52 m2 alapterületű, erkélyes tégla lakást garázzsal együtt. Tökéletes válas...
35 900 000 HUF
690 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei panel lakás hirdetés (52349956)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Bátonyterenye Nagybátony település részén egy 55 m2es 4. emeleti lakást, igény esetén bútorozottan. A lakásb...
20 000 000 HUF
363 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (45491291)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Salgótarján Budapesti úton, 1+2-szobás erkélyes lakás! Eladásra kínálom kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából...
12 300 000 HUF
246 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (94646413)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Toldi utcán szigetelt liftes társasházban, 51 nm 2 szobás jó állapotú lakás akár azonnali költözéssel eladó. Az in...
36 700 000 HUF
719 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi tégla lakás hirdetés (67593677)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka lehetőség Kiskőrösön- eladó újonnan kialakított lakások! 34, 21 Nm Ingatlan jellemzői: - konyha, fürdő+WC, nappali - aka...
40 000 000 HUF
1 176 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gádorosi tégla lakás hirdetés (55393467)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Új tulajdonosát keresi Békés Vármegye egyik kistelepülésén Gádoroson egy 80 nm alapterületű dupla komfortos, 1+2 szobás, 2. eme...
15 500 000 HUF
193 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gádorosi tégla lakás hirdetés (23939735)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
15 500 000 HUF
193 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (22384745)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város központjában egy többlakásos társasház (sorh...
5 000 000 HUF
92 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal