Eladó lakás 40 millióig (4768 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 768 db
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (17572524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk Nagykőrös belvárosában, családi házas övezetben egy két szintes ház 120 m2-es földszinti LAKÁSÁT. Az 1980-b...
30 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34493695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás remek elhelyezkedéssel! Eladásra kinálunk Kecskemét Belvárosában, egy 37 nm-es, 1 szobás, de a tetőtér beép...
26 000 000 HUF
702 702 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Berettyóújfalui egyéb lakás hirdetés (31865764)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Berettyóújfaluban az vasútállomás közelében egy fölszinti 2 szobás +amerikai konyhás nappalis, 58 m2 lakás. Belül és az u...
26 500 000 HUF
456 896 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (17474944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Oroszlányban frekventált városrészen megvételre kínálok, Táncsics Mihály úton eladó egy 1+ 2 félszobásra átalakított lakást. 1...
32 500 000 HUF
601 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75356473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Keresi az ideális otthont? ✅ Most megvásárolhat a VIII. kerületben, 35 nm-es + galériás lakást! ✅ ✅ Információk: - a lakás j...
35 500 000 HUF
1 014 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőberényi egyéb lakás hirdetés (33953831)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Üzlethelyiségek vagy lakás/házrész! Mezőberényben eladó 3 helységből álló felújítandó házrész! Az egyik házrész zöldségesként ...
6 700 000 HUF
78 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb lakás hirdetés (53594829)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Akár 4 szobássá alakítható, 75 nm-re BŐVÍTHETŐ! Nagytétény központjában kínálunk eladásra egy jelenleg 45 nm-es 2 szobás laká...
34 900 000 HUF
775 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (62689992)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Gyöngyös belvárosában 2. emeleti, 65m2-es lakás, kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszerű kiv...
35 840 000 HUF
551 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (92593497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Gyöngyös belvárosában tetőtér, bruttó 64m2-es lakás, kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszerű...
33 600 000 HUF
525 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (34241385)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Gyöngyös belvárosában tetőtéri, bruttó 62m2-es lakás, kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszer...
32 400 000 HUF
522 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (58644916)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Gyöngyös belvárosában 1. emeleti lakás kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszerű kivitelezésse...
38 640 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (52347547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyöngyös belvárosában, tetőtéri, nettó 56m2-es lakás, kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszer...
36 600 000 HUF
631 034 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (75252829)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyöngyös belvárosában 2. emeleti, 62, 5m-es lakás, kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszerű k...
37 520 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (69442199)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyöngyös belvárosában 2. emeleti, 60m2-es, lakás kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszerű kiv...
34 160 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (47455943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Eger Felsőváros városrészén egy részben felújított, első emeleti, 2 szobás, erkélyes lakás! a lakás helységlistája: két t...
32 900 000 HUF
598 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (63833443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Heves vármegye, Eger, Lajosváros, csendes környéken, 55 nm-es lakás eladó. Az ingatlan egy csúsztatott zsalus szerkezetű, négye...
33 900 000 HUF
616 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (25445296)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, belvárostól sétatávolságra, jó állapotú, 45/52 nm-es lakás eladó. Az ingatlan egy téglából épült, négylakáso...
35 000 000 HUF
673 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Egeri panel lakás hirdetés (42817231)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Heves megye, Eger, Cifrakapu úton, 61 m2-es lakás eladó. Az ingatlan egy kilencemeletes, részben szigetelt panel épület, rende...
38 500 000 HUF
631 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Egeri panel lakás hirdetés (38379383)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Heves megye, Eger, Lajosváros, 70 nm-es lakás eladó. Az átlagos állapotú ingatlan egy szigetelt társasház rendezett lépcsőházán...
39 000 000 HUF
557 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Egeri panel lakás hirdetés (73524436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Heves vármegye, Eger, Felsőváros csendes környéken, 35m2-es lakás eladó. Az ingatla...
33 000 000 HUF
942 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal