Eladó lakás 40 millióig (4757 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 757 db
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (33573394)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés! ! ! Pécs kertvárosi részén, a Németh László utcában eladó egy iv/3. Em-i, 39 nm-es, másfél szobás, felújítot...
38 900 000 HUF
997 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (13773931)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
38 900 000 HUF
997 435 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (84339172)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított panel lakás Pécs kertvárosában – kiváló befektetés! Pécs kedvelt kertvárosi részén, a Németh László utcában ...
38 900 000 HUF
997 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (39744493)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180870 hivatkozási számú zalaegerszegi társasházi lakás. Az inga...
32 900 000 HUF
609 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (62383739)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon az Észak-Kilián közkedvelt, csendes részén megvételre kínálok egy 48 nm-es, 1+1 szobás, nagykonyhás, teljeskörűen fel...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (94558692)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon az avas kedvelt részén, a Középszer utca elején eladó egy 35 nm-es, 1+félszobás, részben felújított lakás egy panelpr...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (87723993)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 40 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
31 990 000 HUF
799 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (71278766)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó a fotókon látható álapotban a Ságvári városrészben, Bóna István utcában egy első emeleti 1+3 félszobás lakás. Az épület c...
34 900 000 HUF
591 525 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (55672359)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Megvételre kínálunk Budapest XX. kerületében egy téglaépítésű házban található, 30 nm-es, 1 sz...
33 500 000 HUF
1 116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (75381392)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok, Miskolc, Szentpéteri kapuban, a Katowice utcában, 4 emeletes rendezett társasház földszintjén, 40 nm alapterü...
27 500 000 HUF
687 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (99274635)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított tégla lakás eladó Pécsen – Pákolitz István utcában! Pécs kedvelt részén kínálunk megvételre egy 35 m²-es, 1 szobás...
24 900 000 HUF
711 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45532925)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Állógalériás duplex lakás eladó a Blaha Lujza térnél, kiváló befektetés! (NEM hitelezhető! Ügyvédi megosztással kerül értékesí...
38 600 000 HUF
1 930 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (26525324)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zőld övezeti nyugodt zárt lépcsőházas, teljesen szigetelt műanyag nyílászárók, minden parkolás ingyenes, minden közelben ovi su...
33 000 000 HUF
611 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (14434333)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, belvárosi 2 szobás lakás eladó! Eladó Miskolc belvárosi 55 nm -es 2 szobás felújított panellakás. Az ingatlan Mis...
34 500 000 HUF
627 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai panel lakás hirdetés (24375936)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
42 Négyzetméteres 1+1 szobás első emeleti távfűtéses lakás Ajka. Központi elhelyezkedésű két szobás ingatlan, a két szoba kül...
32 900 000 HUF
783 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári tégla lakás hirdetés (49576425)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Figyelem! Tiszavasváriban „Egészség és fiatalság” megőrző lakás eladó nem csak fiataloknak! Jó állapotú 72nm-es 4 emeleti tár...
19 800 000 HUF
275 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (19737424)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lido home ingatlaniroda eladásra kínál egy kaposvári 2 emeleti tégla lakást. A lido home ingatlaniroda által kínált kaposvár...
36 900 000 HUF
519 718 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposszekcsői panel lakás hirdetés (93738383)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Árcsökkenés! 22 000 000 Ft-ról 21 000 000 Ft-ra csökkentettük az árat! A lido home Dombóvár eladásra kínálja ezt kitűnő adotts...
21 000 000 HUF
388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (36981739)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, 2 szobás lakás eladó Lábatlanon! Eladásra kínálok egy 46 nm-es, praktikus elrendezésű, 2. emeleti téglal...
38 900 000 HUF
845 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai panel lakás hirdetés (44369467)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nagykanizsa kertvárosi részén, lakóparkban négy különálló lakóépületben található ingatlanok eladóak. Épületenként két nagyobb ...
33 500 000 HUF
905 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal