Eladó lakás 50 millióig (9167 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 167 db
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (95336133)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, galériás 2 szobás lakás eladó a 10. kerület csendes kertvárosi részén! Eladásra kínálok egy 35 m²-es, telj...
48 000 000 HUF
1 371 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64748549)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiadásra tervezveKifejezetten befektetőknek a XIII. kerületben, haszonélvezettel terhelten! a tulajdonjog eladó holtig tartó ha...
27 000 000 HUF
1 421 052 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (95593136)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs Kertvárosi részén, a Nagy Imre úton, eladó egy 2. emeleti két szobás lakás, mely teljes körű extra minőségű felújításon es...
49 600 000 HUF
1 240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (17967967)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs Kertvárosának kedvelt részén, a Nagy Imre úton eladó egy 2. emeleti, két szobás, kiváló állapotú lakás, amely 2026 elején ...
49 600 000 HUF
1 240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (33289798)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179312 hivatkozási számú székesfehérvári társasházi lakás. Nap...
49 900 000 HUF
875 438 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (82722354)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csarnoknegyedben, teljesen berendezett, galériás garzon eladó! ! ! ! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budapest VIII....
44 900 000 HUF
1 726 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64339313)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó 30 négyzetméteres egyszobás lakás a Kálvária Tér közelében! - Ideális lakás diákoknak vagy befektetési lehetőség! *** ...
39 900 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (47487343)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A lido home ingatlan siófoki irodája eladásra kínálja ezt a kiváló állapotú vízparti lakást Siófok ARANYPARTJÁN! Az ingatlan e...
44 900 000 HUF
1 870 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi tégla lakás hirdetés (94576755)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pomázon a központban jó állapotú, 2 szobás 44nm-es lakás. A pomázi lakás főbb paraméterei: •vegyes falazat 55-60 centis...
41 900 000 HUF
952 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (53246373)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A szolnoki CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Szolnok belvárosában, az Ady Endre úton egy 49 m2-es két szobás lakást. ...
30 000 000 HUF
612 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai tégla lakás hirdetés (13981786)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tolna-Mözsön 66 m2-es földszinti kertkapcsolatos lakás ELADÓ! A jelenleg emelt szerkezetkész állapotban lévő társasházban 4 ö...
39 800 000 HUF
603 030 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai tégla lakás hirdetés (88385356)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tolna-Mözsön 65, 36 m2-es első emeleti lakás ELADÓ! A jelenleg emelt szerkezetkész állapotban lévő társasházban 4 önálló sorh...
39 200 000 HUF
603 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai tégla lakás hirdetés (98116636)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
25 530 000 HUF
392 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai tégla lakás hirdetés (33926543)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
31 275 000 HUF
473 863 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (54886597)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eger Felsővárosi felújított, azonnal költözhető 2 szobás, 51 nm-es loggiás lakás eladó. Az ingatlan a Cifrakapu utcában, a “ko...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (74292955)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az ÁlomOtthon Ingatlaniroda kínálatában! Eladó egy kiváló elhelyezkedésű, 45 nm-es, 1, 5 szobás, földszinti téglalakás, amely...
33 900 000 HUF
753 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44433433)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Fiatalok, befektetők figyelem! *** A világörökség részeként nyilvántartott Andrássy út közelében, a Kodály köröndnél, egy ...
39 900 000 HUF
1 995 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (64514476)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Győr-Adyvárosban egy 47nm-es, első emeleti, kétszobás panellakást. A lakás első tulajdonostól eladó. Folya...
42 000 000 HUF
857 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (44944399)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya szívében, a város főterén ELADÓ egy földszinti, 49 nm-es lakás, egy tízemeletes, rendezett társasházban, amely elhely...
42 990 000 HUF
877 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33536767)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy első emeleti, teljes körűen felújított lakást Sátoraljaújhely egyik kedvelt részén, a Vasvári környékén, m...
26 900 000 HUF
480 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal