Eladó lakás 50 millióig (9167 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 167 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (26926967)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk egy jó elhelyezkedésű lakást. Az ingatlan 46 nm-es, 2 szobás. a szobák külön nyílnak. a konyha étkezős. A...
46 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (85793111)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított - Félemeleti - egyszobás garzon Teljesen felújított félemeleti lakásokat kínálok ügyvédi használati megosztással. ...
42 600 000 HUF
1 217 142 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (23538923)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított - belső kétszintes - befektetésnek is ajánlott! A Blaha Lujza tér közelében kínálok egy kis garzon lakást, mely mű...
38 600 000 HUF
1 015 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (42243776)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak a Balla Ingatlan Kínálatában! XIV. kerület kedvelt részén, a Róna utcában kínálunk megvételre egy téglaépítésű, rendezet...
46 900 000 HUF
1 563 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73453867)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Barátságos garzon Alsórákos egyik legszebb utcájában – saját tárolóval és hangulatos kerttel. Alsórákos csendes, zöld utcájáb...
39 500 000 HUF
1 362 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (33964929)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálunk egy 32 nm-es szuterénlakást, Budapest x. kerületében, a Liget utcában! Most itt a lehetőség, hogy Budapes...
23 990 000 HUF
749 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74534152)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Garzon • Új Építésű • Bútorozva • Modern Design És Technológia • • 3%-os Otthon Start igényelhető! • Kiváló közlekedésnél, köz...
46 800 000 HUF
1 671 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (72683292)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIV. kerület Alsórákos kedvelt részén, a Balázs utcában kínálunk megvételre egy 4 lakásos, téglaépítésű társasházban található,...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (74746544)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Érdeklődni a +36 30 8399367-es telefonszámon lehet 9-19 óráig! Kis lakás, kis rezsi! Eladó bútorozott, első emeleti, erkélye...
9 300 000 HUF
251 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59327729)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Kassai úti Campus közelében eladó egy 4. emeleti, zárószint 55 nm-es, 2 szobás felújítandó tégla építésű társash...
49 000 000 HUF
890 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (47945729)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hajdúszoboszló-Fürdőnegyedben, a Szurmai utcán, 2027. Májusi átadással, zárt udvaros, 12 lakásos társasházban, kertkapcsolatos,...
49 500 000 HUF
1 455 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (37764663)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hajdúszoboszló-Fürdőnegyedben, a Szurmai utcán, 2027. Májusi átadással, zárt udvaros, 10 lakásos társasházban, földszinti, kert...
42 500 000 HUF
1 465 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (95464685)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs Kertvárosának egyik legnépszerűbb részén, a Krisztina téren kínálunk megvételre egy 36 m²-es, 1, 5 szobás panelprogramos h...
39 500 000 HUF
1 097 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (76331799)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 38 nm-es lakás győr-szabadhegy kedvelt RÉSZÉNGyőr-Szabadhegy egyik legkeresettebb részén kínálok megvételre egy 2. emelet...
41 500 000 HUF
1 092 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (74733339)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alkuképes. Salgótarján, Vásártéren kínálok eladásra, egy erkélyes, déli fekvésű, közel 50 nm-es téglalakást a 2. emeleten. Jó...
15 800 000 HUF
343 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali panel lakás hirdetés (54678643)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Azonnal költözhető lakás a központban! Marcali központi részén, mindenhez közel eladó ez a második emeleti, 58 m2-es, tágas p...
33 900 000 HUF
584 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (88985353)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es lakás a VI. kerületi Szófia utcában! Budapest egyik kedvelt, központi részén kínálunk megvételre egy 4. emelet...
44 900 000 HUF
1 726 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (85387463)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XV. kerületben: rákospalotán, a rákos úton, eladó egy 50 m2 kertrésszel rendelkező, 27 m2, 1 szobás, földszinti, közepes állapo...
27 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (52544992)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, galériás földszinti, bútorozott lakás eladó a VII. kerületben, a csendes és rendezett Alpár utca egyik nyugodt társ...
44 900 000 HUF
2 363 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77319277)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
+++Eladó LAKÁS+++Megvételre kínálok egy 27 négyzetméteres 4. emeleti lakást, a Corvin Negyedben. a lakás korszerű, csúsztatott ...
49 900 000 HUF
1 848 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal