Eladó lakás 50 millióig (9167 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 167 db
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (43443733)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lido Home győri irodája eladásra kínál Szitásdombon egy dinamikusan fejlődő lakóövezetben új építésű, modern társasházi lakások...
48 270 001 HUF
1 149 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (22846343)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
48 270 000 HUF
1 149 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Törökszentmiklósi tégla lakás hirdetés (82433644)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A  törökszentmiklósi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy Törökszentmiklóson lévő földszinti társasházi lakást az al...
34 500 000 HUF
539 062 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (73534567)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zalaegerszegen belvárosi, 53 nm-es, 2 szobás lakás eladó! A belváros szívében kínálom megvételre ezt az 53 nm-es, 2 külön nyí...
36 900 000 HUF
696 226 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (82542594)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Földszinti lakás eladó Mosonmagyaróváron, a Mofém-telepen – alacsony rezsi, jó elosztás Mosonmagyaróváron, a Mofém-telepen kín...
32 400 000 HUF
900 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73458433)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A VIII. kerület közkedvelt Csarnoknegyedében kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, felújított 26 m² alapterü...
44 900 000 HUF
1 403 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (24229742)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Pécsen, uránvárosban az orvosi egyetemtől 5 perc gyalogtávolságra egy 1, 5 szobás panellakást. Az ingatlan e...
49 900 000 HUF
1 061 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32335825)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Fiatalok, befektetők figyelem! *** *** Frissen elkészült dizájn lakás, várja új fiatalos tulajdonosát! *** Az Erzsébet kö...
46 900 000 HUF
2 345 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (69344972)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Oktogon szomszédságában, egy nemrég kívül-belül felújított, szép, igényes társasházban található az ingatlan. 20Nm-es, ötle...
44 500 000 HUF
2 225 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54266869)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
VIII. kerületben a Magdolna utcában, kevés lakásos társasház földszintjén, felújított állapotú, 41 m2-es galériázott ingatlan, ...
48 900 000 HUF
1 192 682 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámosszabadi tégla lakás hirdetés (93354755)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Győr-Vámosszabadi Szitásdomb lakóparkban új társasház épül. Lakások 39-64 nm-ig kerttel, erkéllyel. Garázs, duplagarázs és par...
47 100 000 HUF
1 121 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámosszabadi tégla lakás hirdetés (26246657)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
44 300 000 HUF
1 107 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámosszabadi tégla lakás hirdetés (59864313)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
43 250 000 HUF
1 108 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (94327113)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Városközpontban, a Dózsa Gy. Úton, 2. emeleti, 67 m2-es, 3 szobás, loggias téglalakás megvásárolható. Az ingatlan felújítandó á...
34 900 000 HUF
520 895 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (39538857)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten a Széchenyivárosban eladó II. emeleti 1 szobás 34 nm-es  kellemes lakás  kultúrált társasházban parkos környezetben...
33 000 000 HUF
970 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (34592967)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya Újvárosának kedvelt részén, egy tízemeletes panelépület 5. emeletén kínálunk megvételre egy 36 nm-es, barátságos hang...
34 490 000 HUF
958 055 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi panel lakás hirdetés (42428434)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Paks, Gesztenyés utcai földszinti 2 különálló szobás (50 m2) világos, erkélyes közepes állapotú lakás, panelprogram keretén bel...
39 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (98947836)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lehetőségek tárháza a BELVÁROSBAN! Irodát, rendelőt, fittnesstermet, szépségstúdiót vagy netán egy tágas otthont szeretne? E...
34 000 000 HUF
430 379 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (44372135)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált Ózdon, a Szabolcs közben, egy tehermentes, azonnal birtokba vehető, első emeleti társasházi lakás. Ez az ingatlan ...
12 500 000 HUF
227 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39549267)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon az Orczy Fórum közelében, a Csobánc utcában – ahol a város lüktetése és a csendes nyugalom tökéletes egyensúlyban találk...
41 200 000 HUF
1 420 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?