Eladó lakás 50 millióig (9167 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 167 db
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (64248573)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Nagykőrös belvárosában 2 szobás, erkélyes parkranéző LAKÁS! Az ingatlan jó állapotban van, festés után költözhető! Legfon...
34 990 001 HUF
647 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (42849743)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Egyszobás, világos otthon Csepel központjában *** Eladó házrész Csepel belvárosában, Csepel központi részén, mindössze pár...
39 770 000 HUF
1 242 812 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (46237627)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
39 770 000 HUF
1 242 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (25445245)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Kompakt ingatlan kiváló lokációban, a XIII. kerület egyik legdinamikusabban fejlődő részén*** Eladó egy 27 nm alapterületű, ...
26 500 000 HUF
981 481 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (62923893)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó üzlethelység, mely lakhatásra is alkalmas a IX. kerületben! *** Eladásra kínálok Ferencváros külső részén egy 63 nm-e...
40 000 000 HUF
634 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49938495)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiválló BEFEKTETÉS! ! Budapest VII. kerület belvárosának egyik legkeresettebb részén, az Erzsébetváros szívében eladó egy i. ...
43 500 000 HUF
1 977 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (42193493)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya, Óváros szívében most rád vár egy remek lehetőség! Eladó egy 53 m²-es, 3. emeleti téglalakás, amely két tágas, vilá...
35 800 000 HUF
675 471 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (79387477)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újvárosi „üres vászon” – a lakás, ahol nem más ízlését kell megfizetnie (hogy aztán úgyis SZÉTVERJE)! Figyelem! Ez nem a csak...
31 900 000 HUF
601 886 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (43168879)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolc–Diósgyőr egyik legszebb részén, a diósgyőri várra és a Bükkre néző örök panorámával, tehermentesen kínálok megvételre e...
45 500 000 HUF
1 229 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (42373494)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlan Kecskemét szívében, a Rendőrség mellett helyezkedik el. Megközelíthetősége kiváló, a közelben akár gyalogosan is mi...
44 900 000 HUF
847 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (58745364)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tégla lakás Budapest VI. kerületben. Ha szeretné személyesen megtekinteni az ingatlant, vagy további információkra van szüksége, akkor hívjon bizalommal!
36 900 000 HUF
2 170 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (46457537)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Zugló Alsórákos részén egy bruttó 16 m²-es garzonlakás. Az ingatlan 1/1 tulajdon, saját helyrajzi számmal rendelkezik, la...
29 900 000 HUF
1 868 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (58714997)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Van az a pillanat, amikor belépsz egy lakásba, és azonnal érzed: itt minden a helyén van. Miskolc belvárosában, közvetlenül a ...
46 500 000 HUF
911 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (67438744)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Komárom városközponti részén, jól megközelíthető, kedvező elhelyezkedésű környezetben eladó egy társasházi lakás, amely kialakí...
46 900 000 HUF
660 563 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (42326933)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tatabányán, kedvelt környéken eladó egy 42 nm-es, 3. emeleti lakás, egy négyemeletes, téglaépítésű társasházban. Az eladó lakás...
35 900 000 HUF
854 761 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (36347322)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a focus ingatlan kínálatából, Kecskemét belvárosában, a Petőfi Sándor utcában egy liftes házban, v. emeleti, 49 nm-es, na...
49 990 000 HUF
1 020 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (29885726)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét kedvelt részén, a Március 15. -E utcában eladó egy II. emeleti, 64 nm-es, 2 szobás, nagy konyhás tágas és napfényes p...
49 990 000 HUF
781 093 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (77755988)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Győr egyik legkeresettebb városrészében, Nádorváros dinamikusan fejlődő környezetében kínálunk megvételre egy új építésű, 15 la...
47 085 750 HUF
1 272 587 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (33946733)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
45 606 750 HUF
1 266 854 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (49377484)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított lakás Miskolcon – Jókai lakótelep Miskolc közkedvelt részén, a Jókai lakótelepen kínálunk megvételre egy 37 m...
35 500 000 HUF
959 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal