Eladó lakás 50 millióig (9167 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 167 db
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (72595979)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Újszeged, Csanádi u. , 47 m2-es, 2 szobás, erkélyes, 2. emeleti, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 sz...
48 000 000 HUF
1 021 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (58739425)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged közkedvelt részén, az Ortutay utcában kínálom megvételre ezt a 60 m2-es, 3 szobás, praktikus elosztású panel lakást, ame...
48 300 000 HUF
805 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (95295953)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Hont f. U. 47 Nm-es, 5. emeleti, 2 szobás, klimatizált, loggiás, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 sz...
44 900 000 HUF
955 319 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (48345359)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, felsővárosi, 47 m2-es, 2 szobás, jó állapotú, 4. emeleti, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 szoba, ko...
45 500 000 HUF
968 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (86745884)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Szeged, Felsőváros Kereszttöltés utcai egy plusz 2 szobás lakás, erkéllyel, plusz kihelyezett előtérrel mely gardróbként funkci...
47 500 000 HUF
863 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi tégla lakás hirdetés (84725374)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegyében, Kiskunhalas belvárosában, két szobás 70 nm-es azonnal költözhető házrész eladó! A vegyes falazatú, né...
36 900 000 HUF
527 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (16782232)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békés vármegyében, Mezőhegyes város központjában, a Zala György lakótelepen, 3 szobás, 4. emeleti, erkélyes, 88 m2-es, társashá...
16 500 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (37324915)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Szeged városában, Felsőváros közkedvelt részén egy 2 szobás, 47 m2-es jó állapotú 3. emeleti...
47 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (67396726)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs kertvárosban, a Viktória utcában, szigetelt 10 emeletes társasház 7. emeletén, 47 nm-es, 2 szobás, franciaerkélyes lakás e...
35 000 000 HUF
744 680 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (37956867)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Cső u. , 47 m2-es, 2 szobás, erkélyes, 9. emeleti, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 szoba, konyha, f...
49 500 000 HUF
1 053 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (89542447)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
48 300 000 HUF
805 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (44934692)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
45 500 000 HUF
968 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (22925799)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
44 900 000 HUF
955 319 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (98643749)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Felsővárosi 1. emeleti, 2 szoba+étkezős lakás eladó! a lakás közel a belvároshoz, a Tisza-part közelében, cseréptetős h...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (92593939)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes település városközpontjában egy 3 szoba, előszoba, közlekedő, konyha, kamra, fürdőszoba és ...
16 000 000 HUF
231 884 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (44573296)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Dunaújváros, Technikum városrészben eladó zöldövezeti, tégla építésű ház tetőterében lévő 41 m2-es, 1 szobás lakás. A lakás fe...
23 000 000 HUF
560 975 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (34713639)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Dunaújvárosban a Weiner Tibor körúton egy 9. emeleti 1, 5 szobás felújított lakást. Az ingatlanban az ablakok ...
33 500 000 HUF
957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (43571931)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már