Eladó lakás 50 millióig (9167 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 167 db
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (47764393)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pápán, a belváros szívében egy 52 m2-es, 2 szobás, erkélyes lakás a II. emeleten, 9 lakásos tégla társasházban. a lakás p...
42 900 000 HUF
825 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (97694353)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában kínálunk eladásra Eger Északi városrészén egy negyedik emeleti, erkélyes, 55 m2-es la...
37 000 000 HUF
660 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (44987775)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
37 000 000 HUF
660 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (73498834)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Baranya megye, Komló belváros közeli részén kínálunk eladásra 2 szobás, felújított, gondosan karbantartott második emeleti tégl...
22 300 000 HUF
446 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (89174441)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Pécsen, a város keleti részén (Pécsbányán) egy jó állapotú, praktikus elosztású, 33 nm-es cseréptetős tégla lakás, amely ...
11 200 000 HUF
339 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (57573654)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 2 szobás lakás Komló belváros közelében! Baranya megyében, Komló közkedvelt, belváros közeli részén kínálunk...
22 300 000 HUF
446 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi tégla lakás hirdetés (93978348)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Harkány-Belváros-hitelképes-tégla lakás Befektetésnek vagy saját otthonnak! Harkány Belvárosában, a Fürdővel szemben, felújítot...
38 000 000 HUF
844 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (68875538)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon az Avason a Középszer utcán egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, teljeskörűen felújított lakás 9 emeletes panelépület zár...
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (23474755)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (47282979)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc közkedvelt részén, az Árpád úton egy 61 m2-es 2+1 szobás, földszinti, panelprogramos lakás. Az ingatlan műszakila...
34 900 000 HUF
572 131 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (74368746)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfényes, erkélyes lakás Miskolc belvárosában, kiváló lehetőség! Miskolc egyik közkedvelt részén, a Kölcsey Ferenc utcában k...
31 900 000 HUF
862 162 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (84485579)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lehetőség Tiszaújváros szívében? 2. emeleti, klímás, másfél szobás lakás eladó! Eladásra kínálunk Tiszaújváros egyik leg...
22 500 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (63433259)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett Kertvárosban, a Nagy Imre úton eladó egy: - 54m2-es - 3. emeleti - napfényes - távfűtéses - 2 szobás - tehermentes laká...
39 900 000 HUF
738 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (58468975)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Dunakeszi központjában egy 36 nm-es, 9. emeleti, panorámás lakást. A lakás kiváló elhelyezkedésének köszönh...
47 900 000 HUF
1 330 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (42247439)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó 1 szobás + hallos lakás - kiváló Alap befektetésnek vagy saját CÉLRA! Az ingatlan egy csendes társasház magasföld...
49 900 000 HUF
1 061 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (79572797)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 35 nm-es, panelprogramos lakás a Sárfű utcában Eladó a XV. kerületben, Újpalotán egy 35 négyzetméteres, kifizetett panel...
47 500 000 HUF
1 357 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (57285268)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Garzon, kis lakásszámú rendezett udvarban, kertvárosi környezetben! Kiváló lehetőség Újpest kertvárosában, csendes nyugodt körn...
38 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (54485754)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Újpest központjától mindössze gyalogosan 10 percre. Az ingatlan az elmúlt század elején, pontosabban 1920-ban épült...
50 000 000 HUF
1 162 790 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43487257)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti, 2 szobás 33nm-es lakás Újlipótvárosban, kiváló befektetés! Tulajdoni lapon 23 m², valóságban kb. 33 M²Budapes...
48 900 000 HUF
2 126 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (74364333)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényesen, teljeskörűen felújított lakás a XXI. kerületben kiváló elrendezéssel és szuper lokációval! ! ! ! Eladásra kínálok eg...
43 500 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?