Eladó lakás 50 millióig (9167 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 167 db
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (24251499)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs kedvelt városrészében, Uránváros csendes, barátságos utcájában, a Páfrány utcában kínálunk megvételre egy X/3. emeleti, 46...
48 000 000 HUF
1 043 478 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (72865923)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Örökösföldön, Család utcában, panel építésű társasházban 2 szobás, erkélyes, 53 nm-es, 2. emeleti lakás eladó! Az...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ajkai panel lakás hirdetés (24375936)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
42 Négyzetméteres 1+1 szobás első emeleti távfűtéses lakás Ajka. Központi elhelyezkedésű két szobás ingatlan, a két szoba kül...
32 900 000 HUF
783 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (34388472)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Veszprém vármegyében, Pápa belvárosának közelében egy 48, 64 m2-es tégla építésű társas házi földszinti lakást...
43 290 000 HUF
901 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári tégla lakás hirdetés (49576425)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Figyelem! Tiszavasváriban „Egészség és fiatalság” megőrző lakás eladó nem csak fiataloknak! Jó állapotú 72nm-es 4 emeleti tár...
19 800 000 HUF
275 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (19737424)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lido home ingatlaniroda eladásra kínál egy kaposvári 2 emeleti tégla lakást. A lido home ingatlaniroda által kínált kaposvár...
36 900 000 HUF
519 718 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposszekcsői panel lakás hirdetés (93738383)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Árcsökkenés! 22 000 000 Ft-ról 21 000 000 Ft-ra csökkentettük az árat! A lido home Dombóvár eladásra kínálja ezt kitűnő adotts...
21 000 000 HUF
388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (36981739)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, 2 szobás lakás eladó Lábatlanon! Eladásra kínálok egy 46 nm-es, praktikus elrendezésű, 2. emeleti téglal...
38 900 000 HUF
845 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (79298742)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a x. Ker. Hang utcában egy 38nm-es, egy szobás, X. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, . Ház: Az ...
47 990 000 HUF
1 262 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (56489467)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Mátyás Király úton, 54 m2-es, erkélyes lakás eladó! Az ingatlan, egy tégla építésű társasház 4. emeletén, re...
43 000 000 HUF
796 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai panel lakás hirdetés (44369467)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nagykanizsa kertvárosi részén, lakóparkban négy különálló lakóépületben található ingatlanok eladóak. Épületenként két nagyobb ...
33 500 000 HUF
905 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai panel lakás hirdetés (32933462)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ajkán eladó egy 54 m²-es, 2 szobás, erkélyes, felújított panel lakás a 3. emeleten – tökéletes választás első lakásnak vagy bef...
41 590 000 HUF
770 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (93537334)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Szeged, Felsőváros Kereszttöltés utcai egy plusz 2 szobás lakás, erkéllyel, plusz kihelyezett előtérrel mely gardróbként funkci...
47 500 000 HUF
863 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (77342337)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, felsővárosi, 47 m2-es, 2 szobás, jó állapotú, 4. emeleti, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 szoba, ko...
45 500 000 HUF
968 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (45341754)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Cső u. , 47 m2-es, 2 szobás, erkélyes, 9. emeleti, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 szoba, konyha, f...
49 500 000 HUF
1 053 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (93347366)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Felsővárosi 1. emeleti, 2 szoba+étkezős lakás eladó! a lakás közel a belvároshoz, a Tisza-part környékén, cseréptetős h...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (54964748)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Egyszobás, világos otthon Csepel központjában *** Eladó házrész Csepel belvárosában, Csepel központi részén, mindössze pár...
39 770 000 HUF
1 242 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44235733)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerület szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 24nm-es ingatlan Bud...
49 900 000 HUF
2 079 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (35642748)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Most az ingatlan ára mindössze 49, 9 millió forint Fiatalok figyelem! Csepel egyik legjobb környékén, az Árpád utcában eladó e...
49 900 000 HUF
1 084 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (22283137)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a XIII. KERÜLETBEN! ! ! Ezt ne hagyja ki! Budapest, XIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén kínálok eladás...
48 500 000 HUF
2 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal