Eladó lakás 50 millióig (9167 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 167 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (74935664)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (15956385)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (39553596)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (34349849)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló mibőségben-teljeskörűen felújított, 32, 5 nm-es,...
43 900 000 HUF
1 371 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (64676431)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló mibőségben-teljeskörűen felújított, 32 nm-es, té...
39 900 000 HUF
1 246 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (33155716)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Pécs Kertvárosában, a Szabó Ervin téren, egy 10 emeletes, szigetelt társasház 2. emeletén található, 52 m²-es...
45 990 000 HUF
884 423 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (24329533)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 50négyzetméteres, szép állapotú, 2 szobás lakás Kertváros Málomi részén, egy szigetelt, négyemeletes panelház negyedi...
41 900 000 HUF
838 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (59585472)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-kertvárosban eladó 4/3. emeleti, déli tájolású, napfényes, másfél szobás, felújítandó állapotú panel lakás szigetelt épüle...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (54844399)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, panorámás lakás Pécs Kertvárosában – Tildy Zoltán utcában! Pécs Kertvárosának közkedvelt részén kínálunk me...
40 900 000 HUF
1 048 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai panel lakás hirdetés (76395798)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Várpalota egyik legkedveltebb utcájában kínálok eladásra egy lenyűgöző, 62 négyzetméteres panellakást, amely a hatemeletes épül...
43 500 000 HUF
701 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai tégla lakás hirdetés (52898314)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított földszinti 1 szobás lakás Várpalotán alacsony rezsivel, bérlővelSaját tárolóval! Eladásra kínálunk Várpalotán ...
36 700 000 HUF
941 025 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Záhonyi panel lakás hirdetés (68683544)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Záhonyban, központhoz közeli utcában eladó egy 71 m2-es, igényesen felújított lakás. a társasház panelből 1989-ben épült, mely ...
27 500 000 HUF
387 323 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körmendi tégla lakás hirdetés (44928592)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180682 hivatkozási számú körmendi társasházi lakás. Ne hagyd ki! ...
26 500 000 HUF
828 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (56776147)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy rendkívül gazdaságos és stílusos, 28 m²-es lakás Mosonmagyaróváron, a népszerű City House társasházban, a Dr. Timaffy...
39 990 000 HUF
1 428 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői tégla lakás hirdetés (48799383)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az ingatlan kiváló befektetési lehetőség, egész évben könnyen kiadható, ugyanakkor nyaralónak vagy állandó lakhatásra is ideáli...
38 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (47443449)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ritka lehetőség a központban - két lakás egyben, akár 168 nm-es otthon! Kunszentmárton központjában, mégis csendes utcában kín...
11 000 000 HUF
65 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi panel lakás hirdetés (32794653)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeretnél egy olyan lakást, ahova csak be kell költözni? Akkor most megtaláltad a tökéletes választást! Eladó Mezőhegyes város ...
20 900 000 HUF
348 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (69538463)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panorámás otthon Cegléd felett? Költözz a város fölé! Eladó Pest vármegyében, Cegléden, a Jászberényi úton egy 10. emeleti, 35...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői tégla lakás hirdetés (37927442)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
38 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi panel lakás hirdetés (89379339)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Mezőhegyes város központjában egy 3 szobás, első emeleti panellakást. Az ingatlan most esett át egy teljeskör...
18 500 000 HUF
330 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?