Eladó lakás 50 millióig (9166 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 166 db
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47662535)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, a belváros közelében eladásra kínálok egy 57 nm-es, nappali + 1 szobás társasházi lakást. Az ingatlan a Vasvári P...
49 900 000 HUF
875 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (57993875)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza kedvelt részén, az Északi körút található ez a 43 nm-es, második emeleti, jó állapotú téglalakás. Az ingatlan 1+1 k...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (27459873)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza, Északi körúton eladásra kínálok egy 43m2-es, 1+1 szobás, jó állapotú lakást! További jellemzők:- felújított fürdős...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (14147356)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza belvárosának egyik legkedveltebb, impozáns utcájában, gyönyörű társasházi környezetben kínálok eladásra egy 58 m²-e...
45 500 000 HUF
784 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (78272558)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcában teljes körűen felújított, teljes berendezéssel azonnal költözhető lakás eladó! Nyíregyházán, a Told...
40 900 000 HUF
801 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (72451497)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
40 900 000 HUF
801 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (72439759)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
40 900 000 HUF
801 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (28423334)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a