Eladó lakás 50 millióig (9166 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 166 db
élő (live) videós bemutatás Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (48263774)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcában teljes körűen felújított, teljes berendezéssel azonnal költözhető lakás eladó! Nyíregyházán, a Told...
40 900 000 HUF
801 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (28478897)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Móricz Zsigmond utcában (Almatároló környéke) eladó egy 54 m2-es, 2 szobás, kiváló állapotú panel lakás. Az ing...
39 900 000 HUF
738 888 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (33588463)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ingatlan egy liftes társasház 3. emeletén helyezkedik el, rendezett, tiszta lépcsőházzal és kulturált lakóközösséggel — már ...
48 900 000 HUF
752 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (36767449)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pest vármegye, Cegléd, Belváros részén 34 m2 hasznos alapterületű magasföldszinti társasházi lakás eladó! Az 1980-ban épült pan...
36 900 000 HUF
1 085 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (79355926)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
36 900 000 HUF
1 085 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (64418547)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. kerületben 58nm-es panel lakás! Rákoskeresztúr központjában, négyemeletes panelház harmadik emeletén találhat az ...
50 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43297832)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosában 2003 - ban téglából, emelet ráépítéssel épült 5. emeleti, 57 nm-es, kettő szobás lakás eladó. Jellemző...
39 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (75415724)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Moszkva utcán 3 emeletes, liftes, téglaépítésű társasházban, tetőtéri+padlásteres, 63 nm-es lakás a hozzá tartozó 1...
46 500 000 HUF
738 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (57897478)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181680 hivatkozási számú szegedi társasházi lakás. Azonnal költözhető,...
44 900 000 HUF
1 069 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35338659)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza - 35 m² - 4. emelet Az ingatlan főbb jellemzői: - 1 nappali + fél szoba - Külön konyha - Fürdőkádas fürdőszoba wc-...
28 900 000 HUF
825 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (24335399)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-uránvárosban, a Páfrány utcában, harmadik emeleti, 54 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás eladó. Pécs-uránvárosban kínálunk ...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (41728774)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs Uránvárosban, a Bánki Donát utcában, harmadik emeleti, 58 m²-es, 2+1 félszobás, erkélyes téglalakás eladó. Pécs egyik le...
47 500 000 HUF
818 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (62236873)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szigetszentmiklós központi részén több park szomszédságában eladó egy harmadik emeleti tégla építésű társasházi lakás. Az épül...
45 900 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri egyéb lakás hirdetés (42412235)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sajószentpéter kedvelt részén, a Móra lakóparkban kínálom megvételre ezt a kiváló állapotú, 91 m²-es, 2. emeleti lakást egy 8 l...
48 990 000 HUF
538 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (95332628)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, központi helyen, csendes, nyugodt környezetben, 2. emeleti, 2 szobás, 53m²-es tégla lakás eladó. Az lakásban 53...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai panel lakás hirdetés (33391715)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a