Eladó lakás 50 millióig (9167 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 167 db
Eladó Komáromi panel lakás hirdetés (32243249)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Komárom központjában, a Szabadság tér mellett 7. emeleti, 54 nm-es lakás eladó! a lakás 2024/2025-ben felújításon esett át, egy...
46 500 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi panel lakás hirdetés (55489537)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Esztergomban a Tesco áruházhoz, vasútállomáshoz/buszvégállomáshoz közel egy 54 m2es panel lakás. Befektetésnek is kiváló,...
49 900 000 HUF
924 074 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33123772)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Mátyásföldön a Jókai lakótelepen csúszózsalus házban eladó egy Jó adottságú 33 nm-es kitűnő elrendezésű kis rezsijű kislakás. ...
49 999 000 HUF
1 515 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (71974649)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs egyik legkedveltebb városrészében, Uránvárosban kínálunk megvételre egy X/8. -Emeleti, 46 m²-es, 2 szobás, frissen felújít...
49 900 000 HUF
1 084 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (24791122)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Erkélyes 3 szobás, jó állapotú lakás eladó! Az 55m2-es nappali+2 hálószobás lakást az elmúlt években felújították az alábbiak...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni panel lakás hirdetés (37494757)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kilátás és Kényelem a belvárostól 5 perc gyalogútra Itt minden karnyújtásnyira van: vasútállomás, kórház, élelmiszerbolt! Sopr...
49 500 000 HUF
933 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (34234377)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán Belváros Közelében, Azonnal Birtokba Vehető, Nappali+2 Szobás, Francia erkélyes, 56 nm-es Lakás Eladó! Szigetelt...
46 900 000 HUF
837 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (27741377)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, Jósavárosban, Ungvár sétányon, Azonnal birtokba vehető, 1+2 szobás, erkélyes, 62 nm-es lakás szigetelt, panel épí...
49 900 000 HUF
804 838 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (54676895)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Stadion közelében szigetelt, tégla építésű, társasházban Teljeskörűen felújított,  2 szobás, erkélyes,  54 nm-es,...
46 900 000 HUF
868 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátészalkai egyéb lakás hirdetés (33549739)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló elhelyezkedésű, felújított 2 szobás panel lakás Mátészalka belvárosában! Eladó Mátészalka belvárosában, mégis csendes, ...
35 700 000 HUF
661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni egyéb lakás hirdetés (49423657)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nógrád vármegyében Salgótarjánban - Zagyvapálfalva egyik legfrekventáltabb részén, a Makarenkó úton kínálunk megvételre egy 58 ...
22 990 000 HUF
396 379 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (93965146)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Stílusos, erkélyes, teljes körűen felújított lakás ELADÓ! Miskolcon az Avas lakótelepen lévő panel társasház 2. emeletén elad...
32 900 000 HUF
598 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (79479764)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lido Home győri irodája eladásra kínál győr-szabadhegyen új építésű, modern lakásokat 'b' ÉPÜLET! A két ütemben felépülő, 42 é...
43 000 000 HUF
1 228 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (51887437)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
43 000 000 HUF
1 228 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (71352594)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a